Masalın Yeni Yüzü SNOW WHITE, 2024’te Disney+ Ekranlarında! Gal Gadot ve Rachel Zegler ile Heyecan Dolu Teaser Trailer Fragmanı

Snow White filminin yeni teaser fragmanı yayınlandı! Walt Disney Studios’un 2024 yılında vizyona girecek olan bu filmi, birçok sinema sever tarafından heyecanla bekleniyor. Fragmanda, Heyecan verici bir müzik eşliğinde Gal Gadot’un canlandırdığı kötü kalpli kraliçe ve Rachel Zegler’in canlandırdığı güzel prenses Snow White’ın arasındaki mücadele görüntüleniyor.

Rachel Zegler, bu filmde canlandıracağı prenses Snow White rolüyle en büyük rollerinden birini üstleniyor. Steven Spielberg’in West Side Story filmindeki Maria rolüyle Altın Küre ödülü kazanan Zegler, Shazam! Fury of the Gods filminde de Anthea karakterini canlandıracak. Ayrıca, The Hunger Games: A Ballad of Songbirds and Snakes filminde dystopik kahraman Lucy Gray Baird rolüyle de dikkat çekiyor.

Gal Gadot ise, Snow White filminde kötü kalpli kraliçe rolüyle ilk kez bir kötü karakteri canlandıracak. 1999 yılında oyunculuk kariyerine başlayan Gadot, DCU evreninde Wonder Woman rolüyle tanınırken, Fast & Furious serisinde Gisele karakterini ve Death on the Nile filminde de Linnet Ridgeway karakterini canlandırdı.

Snow White filminin teaser fragmanı, sinema severler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Filmin vizyona girmesine daha çok zaman olsa da, bu fragman tüm filmin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Sıkça sorulan sorular:

– Snow White filminin vizyona giriş tarihi nedir?
Cevap: Snow White filminin vizyona giriş tarihi 2024 olarak belirlenmiştir.

– Snow White filminde hangi karakterleri canlandıran oyuncular var?
Cevap: Rachel Zegler, Snow White karakterini canlandırırken, Gal Gadot kötü kalpli kraliçe karakterini canlandırmaktadır.

– Rachel Zegler’in daha önce hangi filmlerde rol aldığı biliniyor mu?
Cevap: Rachel Zegler, Steven Spielberg’in West Side Story filminde Maria rolüyle Altın Küre ödülü kazandı. Ayrıca, Shazam! Fury of the Gods filminde Anthea karakterini ve The Hunger Games: A Ballad of Songbirds and Snakes filminde de Lucy Gray Baird karakterini canlandıracak.

– Gal Gadot hangi filmlerde yer almıştır?
Cevap: Gal Gadot, DCU evreninde Wonder Woman rolüyle tanınırken, Fast & Furious serisinde Gisele karakterini ve Death on the Nile filminde de Linnet Ridgeway karakterini canlandırdı.

[ad_1]

Masalın Yeni Yüzü SNOW WHITE, 2024'te Disney+ Ekranlarında! Gal Gadot ve Rachel Zegler ile Heyecan Dolu Teaser Trailer Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
SNOW WHITE – Teaser Trailer (2024) Gal Gadot & Rachel Zegler ‘Live Action’ Movie | Disney+

[ad_2]

SNOW WHITE – Teaser Trailer (2024) Gal Gadot & Rachel Zegler ‘Live Action’ Movie | Disney+ içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

snow white,snow white trailer,snow white live action trailer,snow white live action trailer 2024,snow white live action trailer disney,snow white 2024,snow white 2024 trailer,snow white 2024 leaked,snow white 2024 d23,snow white 2024 first look,snow white 2024 gal gadot,snow white 2024 footage,snow white 2024 teaser trailer,snow white 2024 cast,snow white 2024 movie,snow white 2024 disney,snow white 2024 live action,snow white 2024 official trailer,disney,2024

Yorum yapın