Mavi Böcek | Resmi Son Fragman Fragmanı

Öncelikle, Warner Bros. Pictures’ın yeni filmi “Blue Beetle” ile tanışın. Bu film, DC Süper Kahramanı’nın büyük ekranda ilk kez yer aldığı bir yapım. Angel Manuel Soto’nun yönettiği filmde, Xolo Maridueña başrolde ve aynı zamanda alter egosu Jaime Reyes olarak yer alıyor.

Yakın zamanda üniversiteden mezun olan Jaime Reyes, geleceği için büyük hayallerle dolu bir şekilde eve dönüyor, ancak evini terk ettiği gibi bulamıyor. Dünyadaki amacını bulmaya çalışırken, kader Jaime’yi beklenmedik bir şekilde uzaylı biyoteknolojisinin eski bir kalıntısı olan Scarab’ın sahibi olarak seçiyor. Scarab, Jaime’yi simbiyotik bir ev sahibi olarak seçtiğinde, olağanüstü ve tahmin edilemez güçlere sahip inanılmaz bir zırh ile donatılıyor. Bu olay, Jaime’nin kaderini sonsuza dek değiştirir ve onu Süper Kahraman BLUE BEETLE haline getirir.

Maridueña’ya eşlik eden oyuncular arasında Adriana Barraza (“Rambo: Last Blood”, “Thor”), Damían Alcázar (“Narcos”, “Narcos: Mexico”), Elpidia Carrillo (“Mayans M.C.”, “Predator” filmleri), Bruna Marquezine (“Maldivas”, “God Save the King”), Raoul Max Trujillo (“Sicario” filmleri, “Mayans M.C.”), Oscar ödüllü Susan Sarandon (“Monarch”, “Dead Man Walking”) ve George Lopez (“Rio” ve “Smurf” serileri) yer alıyor. Film ayrıca Belissa Escobedo (“American Horror Stories”, “Hocus Pocus 2”) ve Harvey Guillén (“What We Do in the Shadows”) gibi isimleri de kadrosunda barındırıyor.

Yönetmen ekibindeki yaratıcı isimler arasında Pawel Pogorzelski (“Midsommar”, “Hereditary”) görüntü yönetmeni, John Billington (“Bad Boys for Life”) yapım tasarımcısı, Craig Alpert (“Deadpool 2”, “The Lost City”) kurgucu, Oscar adayı Mayes C. Rubeo (“Jojo Rabbit”, “Thor” filmleri) kostüm tasarımcısı, Kelvin McIlwain (“The Suicide Squad”, “Aquaman”) görsel efektler süpervizörü ve Bobby Krlic (“Midsommar”, “Snowpiercer” dizisi) besteci yer alıyor.

Warner Bros. Pictures tarafından sunulan ve Safran Company tarafından yapımcılığı üstlenilen “Blue Beetle”, sadece uluslararası arenada 2023 Ağustos’unda ve Kuzey Amerika’da 18 Ağustos 2023 tarihinde sinemalarda izleyiciyle buluşacak. Film, Warner Bros. Pictures tarafından dünya genelinde dağıtılacak.

Sıkça Sorulan Sorular:
1. “Blue Beetle” filminin fragmanı ne zaman yayınlandı?
2. Filmin yönetmeni kimdir?
3. Başrolde kim yer alıyor?
4. “Blue Beetle” hangi tarihte vizyona girecek?
5. Hangi stüdyo filmi dağıtacak?

Bu yazıda, Warner Bros. Pictures’ın “Blue Beetle” filmine dair fragman incelemesi yaptık. Film, DC Süper Kahramanı Blue Beetle’ın ilk defa büyük ekranda yer alacağı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Yönetmen Angel Manuel Soto’nun önderliğinde, Xolo Maridueña başrolde ve Jaime Reyes karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Film, Jaime’nin Scarab adlı eski bir uzaylı teknolojisinin sahibi olmasıyla süper güçlere sahip bir kahramana dönüşmesini anlatıyor. Oyuncu kadrosunda Adriana Barraza, Damían Alcázar, Elpidia Carrillo ve Susan Sarandon gibi isimler yer alıyor. “Blue Beetle”, 2023 Ağustos’unda uluslararası sinemalarda ve Kuzey Amerika’da izleyiciyle buluşacak.

Fragman incelemesinde önemli başlıklar şunlardır:
– Blue Beetle’ın DC evrenindeki önemi
– Filmdeki başrol oyuncusu ve karakteri
– Filmde yer alan diğer oyuncular
– Yönetmen ve yapımcı ekibi
– Vizyon tarihi ve dağıtım şirketi

Bu yazı, “Blue Beetle” filmine dair merak edilenleri cevaplayarak okuyucuların film hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlamaktadır. Film fragmanıyla ilgili sıkça sorulan soruları da yanıtlamıştır.

[ad_1]

Mavi Böcek | Resmi Son Fragman Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
BLUE BEETLE | OFFICIAL FINAL TRAILER

[ad_2]

BLUE BEETLE | OFFICIAL FINAL TRAILER içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

AUGUST2023,Adriana Barraza,BlueBeetle,Cinema,ComingSoon,DC,DCComics,DamíanAlcázar,Film2023,FilmTrailer,JamieReyes,Movie,OfficialTrailer,SafranCompany,Superheroes,SusanSarandon,Theatre,Trailer,Trailer2023,WB,WarnerBrothers,Warnerbros,XOLOMARIDUENA

Yorum yapın