Müzik Dünyasının Devleri Bir Arada: DJ Kay Slay – Rolling 200 Deep (Fragman) Fragmanı

DJ Kay Slay & Street Sweeper Ent.’in Yeni Bombası: “Rolling 200 Deep” Fragmanı

Hip Hop müziğinin efsanevi ve dinamik 200 rapçisinin yer aldığı DJ Kay Slay’in son albümü “Rolling 200 Deep” fragmanı nihayet yayınlandı! Bu fragman, müziğin en ikonik ve yetenekli isimlerinin bir araya gelerek ateşli sözlerle DJ Kay Slay’e saygılarını sunmasını ve onun Hip Hop tarihindeki yerini vurgulamasını içeriyor.

DJ Kay Slay, Hip Hop dünyasında efsanevi bir DJ olarak anılıyor ve farklı nesillerin üzerinde etkisi olan en cesur ve efsanevi isimlerden biri olarak kabul ediliyor. “Rolling 200 Deep” albümü de bu mirası yaşatmak amacıyla hayata geçirildi.

Bu muhteşem proje, Papoose ve Jarrod “General” Whitaker tarafından yürütülüyor ve WillC ile Daniel “Dany2times” Cotton tarafından üretiliyor. Fragman ise Streetheat Productions Inc. tarafından çekildi ve Richie_4k yönetmenliğinde hayata geçirildi.

Fragman, DJ Kay Slay’in anısına ithafen yapıldığını belirtiyor ve “Efsaneler asla ölmez” mesajını veriyor. DJ Kay Slay’in mirasını sürdürmek ve onun adını yaşatmak için yapılan bu albüm, Hip Hop severlerin büyük ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Daha fazla müzik videosu için WorldstarHipHop’a abone olabilirsiniz. Ayrıca WSHH’nin diğer platformlarında da takip edebilirsiniz.

WorldstarHipHop, eğlence ve Hip Hop dünyasının merkezi olarak biliniyor. En son çıkan müzik videolarını, özel sanatçı içeriklerini, eğlence haberlerini, ünlü dedikodularını, spor vurgularını, röportajları, komik skeçleri, rap freestyle’ları, çılgın kavgaları, göz alıcı mankenleri, viral videoları ve daha fazlasını bulabileceğiniz #1 şehir içi platformdur.

2005 yılından bu yana, WorldstarHipHop, dönemin en çığır açan sanatçıları, sporcuları ve müzisyenleriyle çalışıyor ve onlar da benzersiz kimliğimizi ve tavırlarımızı tanımlamamıza yardımcı olan isimler olmuştur. Gelecekte de sadece en iyilerle çalışmayı planlıyoruz, bu yüzden yakın gelecekte bizi bekleyen heyecan verici yeni projeleri ve işbirliklerini kaçırmayın!

Fragmanın yayın ve çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmasak da, müzikseverlerin heyecanla beklediği bu albümün ne zaman piyasaya sürüleceğini öğrenmek için WorldstarHipHop’u takip etmeye devam edin!

Sıkça Sorulan Sorular:
– DJ Kay Slay kimdir?
– “Rolling 200 Deep” albümünde hangi rapçiler yer alıyor?
– Fragmanın yönetmeni kimdir?
– Albümün yayın tarihi hakkında bilgi var mı?
– DJ Kay Slay’in diğer projeleri nelerdir?

DJ Kay Slay & Street Sweeper Ent.’in Yeni Bombası: “Rolling 200 Deep” Fragmanı

DJ Kay Slay – Rolling 200 Deep (Trailer)

DJ Kay Slay’in Mirası Yaşatılıyor

Albümün Yapımcıları ve Yönetmeni

Executive Produced by Papoose & Jarrod “General” Whitaker

Produced by WillC & Daniel “Dany2times” Cotton

Video by Streetheat Productions Inc.

Directed by Richie_4k

WorldstarHipHop Hakkında

#DJKaySlay #Rolling200Deep #WorldstarHipHop

WorldstarHipHop’un İçeriği ve Misyonu

Yeni Projeler ve İşbirlikleri

Sıkça Sorulan Sorular

DJ Kay Slay kimdir?

“Rolling 200 Deep” albümünde hangi rapçiler yer alıyor?

Fragmanın yönetmeni kimdir?

Albümün yayın tarihi hakkında bilgi var mı?

DJ Kay Slay’in diğer projeleri nelerdir?Müzik Dünyasının Devleri Bir Arada: DJ Kay Slay - Rolling 200 Deep (Fragman) Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
DJ Kay Slay – Rolling 200 Deep (Trailer)

DJ Kay Slay – Rolling 200 Deep (Trailer) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

worldstarhiphop,world star hip hop,worldstar,world star,wshh,worldstarhiphop youtube,youtube worldstarhiphop,worldstarhiphop music,music worldstarhiphop,worldstar youtube,youtube worldstar,hip hop,hip hop music,rap,rap music,music,music video,exclusive,wshh exclusive,dj kay slay,dj kay slay rolling 50 deep,rolling 200 deep,kay slay living legend,rolling deep kay slay,dj kay slay rolling 110 deep,dj kayslay

Yorum yapın