Ölümün Efendisi (2023) – Türkçe Altyazılı Fragman Fragmanı

King of Killers: Gizemli Bir Suikastçının Hikayesi

Yazar-yönetmen Kevin Grevioux’nun çizgi romanından uyarlanan King of Killers, aksiyon ve gerilim dolu bir film olarak karşımıza çıkıyor. Filmin merkezinde, eski bir Teşkilat tetikçisi olan Marcus Garan yer alıyor. Garan, trajik bir olayın ardındaki gizemi çözmeye çalışırken zorlu bir mücadeleye girişiyor.

Başrolde Alain Moussi: Marcus Garan

Filmin başrolünde Alain Moussi, Marcus Garan karakterini canlandırıyor. Garan, dünyanın en büyük suikastçısını ortadan kaldırmak için 10 milyon dolarlık bir sözleşme teklifi alır. Müşterisiyle tanışmak için Tokyo’ya giden Garan, orada diğer profesyonel katillerin de davet edildiğini keşfeder. Artık Marcus ve diğer katiller, ölümcül bir mücadeleyle karşı karşıya kalır.

Başarılı Oyuncu Kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda, Stephen Dorff ve Marie Avgeropoulos gibi başarılı isimler de yer alıyor. Bu deneyimli oyuncular, filmdeki karakterlerine can vererek hikayenin derinliğini daha da artırıyor.

1 Eylül 2023’te Sinemalarda

King of Killers, aksiyon dolu sahneleri, gizemli hikayesi ve etkileyici oyuncu kadrosuyla 1 Eylül 2023’te sinemaseverlerle buluşacak. Film, izleyicilere heyecan dolu bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

King of Killers, hangi türde bir film?

King of Killers, aksiyon ve gerilim türünde bir film olarak değerlendirilebilir. İzleyicileri soluksuz bir maceraya sürükleyen etkileyici sahneleriyle dikkat çekiyor.

Filmin çıkış tarihi nedir?

King of Killers, 1 Eylül 2023’te sinemalarda gösterime girecek. Filmseverler, bu tarihi heyecanla bekliyor.

Hangi oyuncular filmde yer alıyor?

Filmin başrolünde Alain Moussi yer alıyor. Ayrıca, Stephen Dorff ve Marie Avgeropoulos gibi başarılı oyuncular da filmde önemli roller üstleniyor.

Filmin konusu nedir?

Film, eski bir Teşkilat tetikçisi olan Marcus Garan’ın dünyanın en büyük suikastçısını ortadan kaldırmak için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Marcus, müşterisiyle tanışmak için Tokyo’ya gittiğinde, diğer profesyonel katillerin de davet edildiğini keşfeder. Şimdi Marcus ve diğer katiller, bu ölümcül suikastçıyla yüzleşmek zorundadır.

Film nerede çekildi?

King of Killers, Tokyo’da çekilen sahneleriyle dikkat çekiyor. Film, bu büyüleyici şehrin atmosferini izleyicilere yansıtıyor.

King of Killers, hangi dilde yayınlanacak?

Film, Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Türkçe dublaj seçeneği olup olmadığı ise henüz açıklanmadı.Ölümün Efendisi (2023) - Türkçe Altyazılı Fragman Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
King Of Killers (2023) – Türkçe Altyazılı Fragman

King Of Killers (2023) – Türkçe Altyazılı Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın