OMG2: Korku Geri Dönüyor – Resmi Fragman | Akshay Kumar, Pankaj Tripathi, Yami Gautam | Amit Rai | 11 Ağustos’ta Sinemalarda Fragmanı

OMG2: Bir Fragman İncelemesi

OMG-Oh My God filminin devamı olan OMG2, başrollerinde Akshay Kumar, Pankaj Tripathi ve Yami Gautam’ın yer aldığı bir sosyal komedi/drama filmidir.

Film, 11 Ağustos 2023 tarihinde sinemalarda gösterime girecektir.

Biletlerinizi şu linklerden satın alabilirsiniz:
– BookMyShow:
– Paytm:

Özet:
Hayatı kusursuz bir şekilde sürdüren Kanti Sharan Mudgal’ın oğlu Vivek, ahlaki bir davranışla suçlanır ve okuldan atılır. Bunun üzerine Kanti, şehirden ayrılmaya karar verirken, ilahi bir müdahale onu adaleti sağlamak için mahkemeye başvurmaya yönlendirir.

Viacom18 Studios, Cape Of Good Films ve Wakaoo Films tarafından sunulan bir Cape Of Good Films ve Wakaoo Films yapımı olan “OMG 2”, Amit Rai tarafından yazılan ve yönetilen bir filmdir.

Yapımcılar: Aruna Bhatia (Cape Of Good Films), Viacom18 Studios (Jyoti Deshpande, Ajit Andhare), Swaroop Paresh Rawal, Hemal A. Thakkar, Vipul D. Shah, Ashwin Varde, Rajesh Bahl
Yaratıcı Yapımcı: Dr Chandraprakash Dwivedi
Ortak Yapımcı: Vedant Baali
Hikaye, Senaryo ve Diyaloglar: Amit Rai
Görüntü Yönetmeni: Amalendu Chaudhary
Müzik: Vikram Montrose, Hansraj Raghuwanshi, Djstrings, Pranaay, Sandesh Shandilya
Sözler: Shekhar Astitwa, Hansraj Raghuwanshi, Djstrings, Kabeer Shukla, Ginny Diwan, Sandesh Shandilya
Kurgu: Suvir Nath
Müzik: Zee Music Company

#AkshayKumar #PankajTripathi #OMG2Trailer #YamiGautam #OMG2InTheatresAug11 #OMG2 #OfficialTrailer

Viacom18 Studios Hesapları:
Facebook:
Twitter:
Instagram:

OMG2, heyecanla beklenen bir film. Akshay Kumar, Pankaj Tripathi ve Yami Gautam gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı bu yapım, izleyicilere eğlenceli ve düşündürücü bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Fragmanın başlarında, OMG-Oh My God filminin hayranları için güzel bir sürpriz olduğu anlaşılıyor. Devam filminin gelişiyle birlikte, izleyicilerin merakla beklediği sorulara yanıtlar bulabilecekleri bir hikaye sunuluyor.

Fragmanın başında, Kanti Sharan Mudgal’ın oğlu Vivek’in okuldan atılmasıyla yaşanan dramatik bir olaya tanık oluyoruz. Bu olay, Kanti’nin adaleti sağlamak için harekete geçme kararı almasına neden oluyor. İşte film, bu adalet arayışının etrafında dönüyor.

OMG2’nin fragmanı, izleyicileri hikayenin merkezine çekmeyi başarıyor. Akshay Kumar, Pankaj Tripathi ve Yami Gautam’ın muhteşem performansları, filmi izlemek için heyecanımızı artırıyor.

Fragmandaki müzikler, filmdeki duygusal anları ve komik sahneleri vurguluyor. Vikram Montrose, Hansraj Raghuwanshi, Djstrings, Pranaay ve Sandesh Shandilya gibi usta müzisyenlerin eserleri, filmi daha da etkileyici hale getiriyor.

OMG2, vizyona girdiği tarihten itibaren izleyicileri güldürmeye ve düşündürmeye devam edecek gibi görünüyor. Bu filmi kaçırmamak için biletlerinizi şimdiden alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:
1. OMG2’nin çıkış tarihi nedir?
OMG2, 11 Ağustos 2023 tarihinde sinemalarda gösterime girecektir.

2. OMG2’nin konusu nedir?
Film, Kanti Sharan Mudgal’ın oğlu Vivek’in okuldan atılmasıyla başlayan bir hikayeyi anlatıyor. Kanti, adaleti sağlamak için mücadele ederken, izleyicileri güldüren ve düşündüren olaylarla karşılaşıyor.

3. OMG2’de hangi oyuncular yer alıyor?
OMG2’nin başrollerinde Akshay Kumar, Pankaj Tripathi ve Yami Gautam yer alıyor. Bu yetenekli oyuncular, filmdeki rolleriyle izleyicileri etkilemeyi hedefliyor.

4. OMG2’nin fragmanında hangi müzikler kullanılıyor?
Fragmanda Vikram Montrose, Hansraj Raghuwanshi, Djstrings, Pranaay ve Sandesh Shandilya gibi müzisyenlerin eserleri kullanılıyor. Bu müzikler, filmdeki duygusal anları ve komik sahneleri vurguluyor.

5. OMG2’yi nereden izleyebilirim?
OMG2, sinemalarda gösterime girecektir. Biletlerinizi BookMyShow veya Paytm üzerinden satın alabilirsiniz.OMG2: Korku Geri Dönüyor - Resmi Fragman | Akshay Kumar, Pankaj Tripathi, Yami Gautam | Amit Rai | 11 Ağustos'ta Sinemalarda Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
OMG2 – Official Trailer | Akshay Kumar, Pankaj Tripathi, Yami Gautam | Amit Rai | In Theatres Aug 11

OMG2 – Official Trailer | Akshay Kumar, Pankaj Tripathi, Yami Gautam | Amit Rai | In Theatres Aug 11 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

OMG 2 movie,OMG 2,OMG 2 Movie Hindi,Akshay Kumar,Pankaj Tripathi,omg 2 Movie Review,omg 2 Bollywood Movie,omg 2 trailer reaction,omg 2 trailer release date,omg 2 Movie Cast,omg 2 full movie,Gadar 2,Sunny Deol,Ameesha Patel,akshay kumar new movie,har har mahadev omg 2 reaction,pankaj tripathi new movie 2023,omg 2 movie cast,omg 2 Song,omg part 2,omg 2 teaser,Yami Gautam,Yami Gautam movies,omg 2 Bhole songs,omg 2 hindi Trailer,omg 2 updates

Yorum yapın