SEVENTEEN (세븐틴) ‘손오공’ Resmi Fragmanı 1 – Heyecan Dolu Bir Film Deneyimi! Fragmanı

SEVENTEEN (세븐틴) ‘손오공’ Official Teaser 1: Bir Uzay Macerası Heyecanı

SEVENTEEN, müzik dünyası için kendi tarzlarıyla birçok hayranın kalbini fethetti. Şimdi ise, grup hayranlarını uzaya taşıyacak yeni bir projeyle karşımızda. 2023.04.24 tarihinde yayınlanacak olan “손오공” (Sun Wukong) adlı şarkılarının ilk resmi fragmanı yayınlandı ve hayranlarını adeta büyüledi.

Fragmanın başında, SEVENTEEN üyelerinin uzayda yer aldığı bir sahne görüyoruz. SEVENTEEN, bir uzay gemisinde yolculuk yaparken, müzikleri ve enerjileriyle aksiyon dolu bir maceraya atılıyorlar. Yapılan açıklamalarda, şarkının Sun Wukong karakteri ile ilgili olduğu ve bu karakterin, maceranın merkezinde yer alacağı belirtiliyor.

Fragmanın vizyonu oldukça etkileyici ve görsel olarak şaşırtıcı. Uzay gemisi sahneleri, göktaşı yağmuru ve uzaylılarla dolu bu macera, SEVENTEEN hayranlarını heyecanlandırdı. Müzik, fragmanın neredeyse tamamında duyuluyor ve heyecan verici bir ritmi var. Şarkının sözleri, SEVENTEEN üyelerinin vokalleriyle mükemmel bir uyum içinde.

SEVENTEEN, bu projede büyük bir ekip ile çalıştı. OUI PRODUCTION tarafından yapıldı ve Oui Kim tarafından yönetildi. Yeonjin Kim ve Hyunsik Bang tarafından yapımcılığı üstlendi. Bu kadar büyük bir projede birçok kişi yer aldı. EumKo tarafından yönetilen görüntü yönetmenleri, Youngwoo Lee tarafından odak çekici, Yuntae Ko tarafından DIT, ve Donghyun Lee tarafından 3. AC olarak yer alıyorlar.

Fragman, 2023.04.24 tarihinde yayınlanacak. SEVENTEEN hayranları, bu tarihi merakla bekliyorlar. Bu proje, SEVENTEEN’ın hayranlarına müzik, heyecan ve macera dolu bir yolculuk vaat ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

1. “손오공” şarkısı hakkında bilgi nedir?
– “손오공” şarkısı, Sun Wukong karakteri ile ilgili bir şarkıdır ve SEVENTEEN’ın yeni projesinde yer alacaktır.

2. Fragmanın yönetmeni kimdir?
– Fragmanın yönetmeni Oui Kim’dir.

3. Fragmanda hangi şirketler ve kişiler yer alıyor?
– Fragman, OUI PRODUCTION tarafından yapılmıştır. Yeonjin Kim ve Hyunsik Bang yapımcılığı üstlenmiştir. Görüntü yönetmenleri EumKo, Youngwoo Lee ve Yuntae Ko gibi isimlerdir.

4. “손오공” şarkısı ne zaman yayınlanacak?
– “손오공” şarkısı 2023.04.24 tarihinde yayınlanacaktır.

SEVENTEEN (세븐틴) ‘손오공’ Official Teaser 1 Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

SEVENTEEN (세븐틴) '손오공' Resmi Fragmanı 1 - Heyecan Dolu Bir Film Deneyimi! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
SEVENTEEN (세븐틴) ‘손오공’ Official Teaser 1

SEVENTEEN (세븐틴) ‘손오공’ Official Teaser 1 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

HYBE,HYBE LABELS,하이브,하이브레이블즈

Yorum yapın