Siddharth Roy’un Unutulmaz Hikayesi Başlıyor! İşte İlk Bakış: Deepak Saroj ve Tanvi Negi ile Siddharth Roy – Resmi Teaser Fragmanı

Siddharth Roy Filminin Teaser İncelemesi

Tarih: 4 Haziran 2021

Saregama India Limited, A RPSG Group Company etiketi ile yayınlanan Siddharth Roy filminin resmi teaser’ı sonunda yayınlandı. Deepak Saroj, Tanvi Negi, Anand, Kalyani Natarajan, Matthew Varghese, Nandini ve Keerthana gibi birçok oyuncunun yer aldığı bu film, V. Yeshasvi tarafından yönetiliyor. Filmin müzikleri ise Radhan tarafından bestelendi.

Teaser, filmde yer alan oyuncuların kısa sahnelerini içeriyor. Aynı zamanda filmde yer alan teknik ekipten de bahsediliyor. Sam K Naidu, DOP olarak görev alırken, Praveen Pudi filmin editörlüğünü üstleniyor. Filmin şarkı sözlerini Rama Jogiah, Shasthry, Balaji, Purnachari ve Yeshasvi kaleme alırken, Pruthvi ise filmin aksiyon sahnelerini yönetiyor. Filmdeki dans sahneleri ise Shankar ve Eeshwar Penti tarafından koreografi edildi.

Filmin yapımını ise Jaya Adapaka, Pradeep Pudi ve Sudhakar Boina üstlendi. Shree Rahda Damodar Studios ve Vihaan and Vihin Creations ise filmin yapımcıları arasında yer alıyor.

Siddharth Roy filminin çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak fragmanın yayınlanması ile birlikte filmin hayranları heyecanla beklemeye başladı.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Siddharth Roy filminde hangi oyuncular yer alıyor?
– Deepak Saroj, Tanvi Negi, Anand, Kalyani Natarajan, Matthew Varghese, Nandini ve Keerthana gibi birçok oyuncu filmde yer alıyor.

2. Filmin yönetmeni kimdir?
– V. Yeshasvi filmin yönetmenidir.

3. Filmin müzikleri kim tarafından bestelendi?
– Radhan filmin müziklerini besteledi.

4. Filmin yapımını hangi yapımcılar üstlendi?
– Jaya Adapaka, Pradeep Pudi ve Sudhakar Boina filmin yapımcıları arasında yer aldı.

5. Siddharth Roy filminin çıkış tarihi ne zaman?
– Henüz açıklanmadı.

[ad_1]

Siddharth Roy'un Unutulmaz Hikayesi Başlıyor! İşte İlk Bakış: Deepak Saroj ve Tanvi Negi ile Siddharth Roy - Resmi Teaser Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Siddharth Roy – Official Teaser | Deepak Saroj, Tanvi Negi | V. Yeshasvi | Radhan

[ad_2]

Siddharth Roy – Official Teaser | Deepak Saroj, Tanvi Negi | V. Yeshasvi | Radhan içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın