Sisu’nun Gücüne Tanık Olun! 30 Haziran’da TR Altyazılı Dijital Spot’ta! Fragmanı

O Tek Başına Bir Ölüm Mangası: Sisu

TME Films’in yeni filmi Sisu için heyecan dorukta! Fragmanı izledikten sonra filmin vizyona giriş tarihini sabırsızlıkla bekliyoruz. Sisu, aksiyon dolu sahneleri ve sürükleyici hikayesiyle izleyicileri adeta koltuklarına yapıştıracak.

Filmin konusu hakkında henüz çok fazla bilgi verilmese de, fragmandan anladığımız kadarıyla Sisu, bir ölüm mangasının hikayesini anlatıyor. Başrol oyuncusu tek başına karşısındaki düşmanları alt etmeye çalışıyor ve bunu yaparken izleyicileri de yüksek tansiyonlu aksiyon sahnelerine sürüklüyor.

Sisu, 30 Haziran tarihinde sadece sinemalarda izleyiciyle buluşacak. TME Films’in resmi Türkiye kanalından abone olarak, filmin vizyona giriş tarihinden önce son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sisu hangi tarihte vizyona girecek?
Sisu, 30 Haziran 2022 tarihinde sadece sinemalarda gösterime girecek.

Filmin konusu nedir?
Henüz çok fazla bilgi verilmese de, fragmanı izleyerek Sisu’nun bir ölüm mangasının hikayesini anlattığını söyleyebiliriz.

Nereden fragmanını izleyebilirim?
Fragmanı TME Films’in resmi Türkiye kanalından izleyebilirsiniz.

Sisu hakkında daha fazla bilgi almak için nereye başvurabilirim?
TME Films’in sosyal medya hesaplarını takip ederek filmin son gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, film hakkında daha detaylı bilgi almak için sinema salonlarına ya da TME Films’in resmi internet sitesine başvurabilirsiniz.

[ad_1]

Sisu'nun Gücüne Tanık Olun! 30 Haziran'da TR Altyazılı Dijital Spot'ta! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Sisu | TR Altyazılı Dijital Spot | 30 Haziran

[ad_2]

Sisu | TR Altyazılı Dijital Spot | 30 Haziran içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

fragman,özet

Yorum yapın