Tatil Arkadaşları 2 | Resmi Fragman | 20th Century Studios Fragmanı

Yeni Fragmanla Geri Dönüş Yaptı! #VacationFriends2

Bakın kim geri döndü! #VacationFriends2 için tüm yeni fragmanı izleyin. Sadece 25 Ağustos’ta Hulu’da yayınlanacak.

Yönetmen ve Oyuncular

Film, “Vacation Friends” filminin yazarı ve yönetmeni Clay Tarver’ı ve başrollerde John Cena, Lil Rel Howery, Yvonne Orji ve Meredith Hagner’ı yeni oyuncular Carlos Santos, Ronny Chieng, Jamie Hector ve Steve Buscemi ile bir araya getiriyor. “Vacation Friends 2”, Todd Garner ve Stuart Besser tarafından yapımcılığını üstleniyor ve 25 Ağustos’ta Hulu’da ABD’de ve Latin Amerika’da Star+’da, diğer bölgelerde ise Disney+’ta orijinal olarak yayınlanıyor.

Hikaye

“Vacation Friends” filminin sonundan birkaç ay sonra başlayan bu komik devam filmi, yeni evli çift Marcus (Howery) ve Emily (Orji)’nin, Marcus’un Chicago’da sahip oldukları bir otel için bir inşaat sözleşmesine teklif vermek üzere sahipleriyle buluşmak için Karayipler’de bir tatil planladıklarında, çocuk sahibi olan en yakın arkadaşları Ron (Cena) ve Kyla (Hagner)’yı da davet etmeleriyle başlar. Ancak, Kyla’nın hapishaneden tahliye olan babası Reese (Buscemi) en kötü anda beklenmedik bir şekilde tatil köyüne gelip her şeyi altüst edince, Marcus’un düzenlediği kusursuz tatil planları suya düşer ve tatil arkadaşlarının mükemmel yolculuğu tam bir kaosa dönüşür.

Sıkça Sorulan Sorular

#1: “Vacation Friends 2” ne zaman yayınlanacak?

“Vacation Friends 2”, 25 Ağustos’ta Hulu’da yayınlanacak.

#2: Hangi platformlarda izlenebilir?

“Vacation Friends 2”, ABD’de Hulu’da, Latin Amerika’da Star+’da ve diğer bölgelerde Disney+’ta izlenebilir.

#3: İlk filmi izlemek gerekiyor mu?

İlk film olan “Vacation Friends”i izlemek, devam filmini daha iyi anlamak için önerilir, ancak devam filmi de bağımsız olarak izlenebilir.

#4: Oyuncu kadrosunda kimler var?

“Vacation Friends 2″de John Cena, Lil Rel Howery, Yvonne Orji, Meredith Hagner, Carlos Santos, Ronny Chieng, Jamie Hector ve Steve Buscemi gibi birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

#5: Fragman ne kadar ilgi çekici?

Fragman, eğlenceli ve komik sahnelerle dolu olduğu için oldukça ilgi çekici. İzleyicilerin merakını uyandırıyor ve heyecanla beklenen bir devam filmi olduğunu gösteriyor.Tatil Arkadaşları 2 | Resmi Fragman | 20th Century Studios Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Vacation Friends 2 | Official Trailer | 20th Century Studios

Vacation Friends 2 | Official Trailer | 20th Century Studios içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Trailer

Yorum yapın