The Flash’ın Hızıyla Heyecanın Doruklarına! Türkçe Altyazılı 2. Fragman ile Karşınızda | 16 Haziran 2023 Fragmanı

Warner Bros. Pictures, DC Süper Kahramanı olan Flash’in ilk bağımsız uzun metrajlı filminin yönetmeni Andy Muschietti tarafından sunuluyor. Ezra Miller, bu filmde Barry Allen karakterini canlandıracak.

Flash filminde, zamanda yolculuk yapabilen Barry Allen, ailesini kurtarma isteğiyle geleceği değiştirmiş ve General Zod’un yok etme tehdidiyle karşı karşıya kalmıştır. Ancak yardım edecek bir süper kahraman bulamamıştır. Barry, içinde bulunduğu dünyayı kurtarmak ve bildiği geleceğe geri dönmek için hayatı için yarışmak zorundadır. Acaba nihai fedakarlığı yapmak evreni sıfırlamak için yeterli olacak mı?

Filmin kadrosunda Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, Antje Traue ve Michael Keaton yer alıyor. Filmin yapımcılığını Barbara Muschietti ve Michael Disco üstlenirken, senaryo Christina Hodson, John Francis Daley & Jonathan Goldstein ve Joby Harold tarafından yazılmıştır.

Filmin yönetmeni Andy Muschietti’ye görüntü yönetmeni Henry Braham, yapım tasarımcısı Paul Denham Austerberry, kurgucular Jason Ballantine ve Paul Machliss ile kostüm tasarımcısı Alexandra Byrne eşlik etmektedir. Film müzikleri Benjamin Wallfisch tarafından bestelenmiştir.

Filmin dünya çapındaki dağıtımını Warner Bros. Pictures yapacak ve 16 Haziran 2023’te Kuzey Amerika ve Türkiye’de, 14 Haziran 2023’ten itibaren de uluslararası olarak sinemalarda gösterime girecek.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Film ne zaman çıkacak?
– Film, 16 Haziran 2023’te Kuzey Amerika ve Türkiye’de, 14 Haziran 2023’ten itibaren de uluslararası olarak sinemalarda gösterime girecek.

2. Flash karakterini kim canlandıracak?
– Flash karakterini Ezra Miller canlandıracak.

3. Filmin konusu ne?
– Filmin konusu, Flash’in zamanda yolculuk yaparak ailesini kurtarma isteğiyle geleceği değiştirmesi ve General Zod’un yok etme tehdidiyle karşı karşıya kalmasıdır.

4. Filmin yönetmeni kim?
– Filmin yönetmeni Andy Muschietti’dir.

5. Film hangi yapımcılar tarafından üretiliyor?
– Filmin yapımcılığını Barbara Muschietti ve Michael Disco üstleniyor.

[ad_1]

The Flash'ın Hızıyla Heyecanın Doruklarına! Türkçe Altyazılı 2. Fragman ile Karşınızda | 16 Haziran 2023 Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
The Flash | Türkçe Altyazılı 2. Fragman | 16 Haziran 2023

[ad_2]

The Flash | Türkçe Altyazılı 2. Fragman | 16 Haziran 2023 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

fragman,özet

Yorum yapın