Tintin’in Maceraları: 2011 Yılı Türkçe Altyazılı Fragman Fragmanı

Belçikalı çizer Hergé’nin Kült Karakteri Tenten Beyazperdede!

Belçikalı çizer Georges Prosper Remi, nam-ı diğer Hergé’in 1920’li yıllarda yarattığı kült karakter Tenten ve onun sevimli beyaz köpeği Milu’nun maceraları yeniden beyazperdeye uyarlandı. Tenten’in serüvenleri, heyecan verici bir şekilde beyazperdede canlandırıldı ve izleyicileriyle buluştu.

Tenten ve Milu’nun Keşfettiği Büyük Sır!

Meraklı genç muhabir Tenten (Jamie Bell) ve sadık dostu Milu, bir maket gemi keşfederler. Ancak henüz farkında olmadıkları bir şey vardır: Bu gemi, asırlık büyük bir sırra ve gizeme ev sahipliği yapmaktadır. Tenten, başına açtığı tehlikelerden habersiz bir şekilde, kötü adam İvan İvanoviç Sakharine’in hedefi haline gelir. Şimdi Tenten’in önünde, İvanoviç’i alt etmek ve büyük bir korsan hazinesini ele geçirmek için Milu, Kaptan Haddock ve sarsak dedektifler Dupond ve Dupont’un yardımıyla bir macera vardır.

Macera Dolu Bir Serüven

Macera dolu kahramanımız Tenten, dünyayı dolaşırken kendisini büyük bir servet veya belki de büyük bir lanetin beklediği gemi enkazına ulaşır. Tenten’in cesareti ve zekası, izleyicileri ekran başına kilitleyecek ve onları macera dolu bir serüvene sürükleyecektir.

The Adventures of Tintin (2011) – Türkçe Altyazılı Fragman

Tenten ve Milu’nun maceralarını izlemek için heyecanlananlar için The Adventures of Tintin (2011) Türkçe altyazılı fragmanı da çıktı. Fragmanda, Tenten’in karşılaştığı tehlikeler, keşfettiği sırlar ve heyecan dolu sahneler yer alıyor. Maceranın dozunu arttıran fragman, izleyicilere ne kadar büyüleyici bir filmle karşılaşacaklarını gösteriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

The Adventures of Tintin (2011) filminin yayın tarihi nedir?

Yayın tarihi hakkında bilgi verilmemiştir.

Kimler başrollerde yer alıyor?

Filmin başrollerinde Jamie Bell, Andy Serkis, Daniel Craig ve Simon Pegg yer alıyor.

Fragmanda neler görebilirim?

Fragmanda Tenten’in karşılaştığı tehlikeler, keşfettiği sırlar ve heyecan dolu sahneler yer alıyor.

The Adventures of Tintin (2011) filminin konusu nedir?

Film, Tenten’in meraklı genç bir muhabir olarak kötü adam İvan İvanoviç Sakharine ile mücadelesini ve büyük bir korsan hazinesini ele geçirme macerasını konu alır.Tintin'in Maceraları: 2011 Yılı Türkçe Altyazılı Fragman Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
The Adventures of Tintin (2011) – Türkçe Altyazılı Fragman

The Adventures of Tintin (2011) – Türkçe Altyazılı Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın