Transformerse hayran olanlar için muhteşem haber! Canavarların yükselişi için Türkçe dublajlı yeni fragman yayınlandı! Fragmanı

Transformers serisi, sinema dünyasının en popüler ve sevilen filmlerinden biri haline gelmiştir. Bu serinin son filmi olan Transformers: Canavarların Yükselişi, 9 Haziran 2023 tarihinde sinemalarda gösterime girecek.

Transformers: Canavarların Yükselişi, Otobotlarla birlikte izleyicileri ‘90’larda dünyayı dolaşan bir maceraya çıkarıyor. Film ayrıca, dünya üzerinde Otobotlarla Decepticon’lar arasında devam eden savaşa yepyeni bir Transformer türü olan Maximal’leri tanıtıyor. Bu heyecan verici konu, filmin izleyicileri kendine çekmesini sağlayacak.

Filmin yönetmenliğini Steven Caple Jr. üstlenirken, başrollerinde Anthony Ramos ve Dominique Fishback yer alıyor. Bu yıldız oyuncuların performansları, filmin başarısına önemli bir katkı sağlayacak.

Transformers: Canavarların Yükselişi filminin yayın tarihi, sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor. Bu heyecan verici film, 9 Haziran 2023’te sinemalarda gösterime girecek.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Transformers: Canavarların Yükselişi filminin konusu nedir?
Filmin konusu, Otobotlarla birlikte izleyicileri ‘90’larda dünyayı dolaşan bir maceraya çıkarırken, dünya üzerinde Otobotlarla Decepticon’lar arasında devam eden savaşa yepyeni bir Transformer türü olan Maximal’leri tanıtmasıdır.

– Transformers: Canavarların Yükselişi filminin yönetmeni kimdir?
Filmin yönetmeni Steven Caple Jr.’dır.

– Transformers: Canavarların Yükselişi filminin başrollerinde kimler yer alıyor?
Filmin başrollerinde Anthony Ramos ve Dominique Fishback yer alıyor.

– Transformers: Canavarların Yükselişi filminin yayın tarihi nedir?
Filmin yayın tarihi 9 Haziran 2023’tür.

[ad_1]

Transformerse hayran olanlar için muhteşem haber! Canavarların yükselişi için Türkçe dublajlı yeni fragman yayınlandı! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
TRANSFORMERS: CANAVARLARIN YÜKSELİŞİ | Türkçe Dublajlı Yeni Fragman

[ad_2]

TRANSFORMERS: CANAVARLARIN YÜKSELİŞİ | Türkçe Dublajlı Yeni Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Transformers,paramount pictures,transformers canavarların yükselişi,movie,film,trailer,fragman,official trailer,resmi fragman

Yorum yapın