Twisted Metal dünyasına hoş geldiniz! Peacock Original’den resmi teaser ile karşınızdayız. Fragmanı

Peacock’un Twisted Metal’i 27 Temmuz’da yayınlanıyor:

Peacock’un Twisted Metal adlı yarım saatlik canlı aksiyon komedisi, klasik PlayStation oyun serisine dayanıyor. Rhett Reese & Paul Wernick tarafından yapılan özgün bir yaklaşım üzerine kurulmuş ve Michael Jonathan Smith tarafından yazılmıştır. Hikaye, motor ağızlı bir yabancıya, post-apokaliptik bir çöle bir gizemli paketi başarıyla teslim edebilirse daha iyi bir hayat şansı sunulur. Acımasız marauder’lerin araçlarla dolu yıkımı ve diğer yol açık tehlikeleri ile karşılaşacak. Bunlar arasında buzlu kamyoneti kullanan bir manyak palyaço da var.

Peacock Hakkında: Peacock, akış halindeki popüler diziler, en iyi filmler, bağımlılık yapan TV şovları ve özel orijinaller ile haberler, canlı sporlar, WWE ve daha fazlasını sunar. Parks & Rec, Yellowstone, Modern Family ve The Office’in tüm bölümleri dahil olmak üzere favorileriniz Peacock’ta bulunur. Peacock şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcuttur.

Peacock hakkında daha fazla bilgi alın:
► Peacock’u TikTok’ta takip edin:
► Peacock’u Instagram’da takip edin:
► Peacock’u Facebook’ta beğenin:
► Peacock’u Twitter’da takip edin:

#Peacock #TwistedMetal #OfficialTeaser

Twisted Metal’in Peacock’taki yayın ve çıkış tarihi hakkında birçok soru soruluyor. Bu dizi, PlayStation oyun serisine dayanarak yapılmıştır ve post-apokaliptik bir çöle gizemli bir paketi teslim etmek için bir yabancının maceralarını konu almaktadır. Yapımcılar, ünlü yazarlar Rhett Reese & Paul Wernick tarafından yapılan özgün bir yaklaşımla bu diziye benzersiz bir hava katmışlardır. Twisted Metal, 27 Temmuz’da Peacock’ta yayınlanacak ve heyecanla beklenmektedir. Bu dizi, aksiyon ve komedi sevenler için harika bir seçenektir.

[ad_1]

Twisted Metal dünyasına hoş geldiniz! Peacock Original'den resmi teaser ile karşınızdayız. Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Twisted Metal | Official Teaser | Peacock Original

[ad_2]

Twisted Metal | Official Teaser | Peacock Original içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

peacock,peacock tv,peacock streaming service,peacock original,peacock streaming,peacock tv streaming,streaming on peacock 2023,streaming on peacock new,peacock new trailers,peacock tv shows,streaming on peacock,peacock app,twisted metal,twisted metal show,twisted metal trailer,twisted metal teaser,twisted metal peacock,twisted metal tv series,twisted metal sweet tooth,anthony mackie,anthony mackie twisted metal,peacock twisted metal trailer

Yorum yapın