Venom 3: Along Came a Spider – Ön İzleme Fragmanı | Tom Hardy & Tom Holland | Sony Pictures Filmi (HD) Fragmanı

Marvel Studios ve Sony Pictures’ın yaklaşan filmi VENOM 3: ALONG CAME A SPIDER için hazırladığımız ‘Teaser Trailer’ konseptimizle karşınızdayız! (Bu Video Hakkında Daha Fazla Bilgi Aşağıda!)

Fragmanımızda Mighty Raccoon tarafından hazırlanan Venom’un Spider-Man’i boğazlaması efekti sahnesi yer alıyor (Kanalına buradan abone olabilirsin!).

Bu videoya ilham veren şey nedir? Sony Pictures, 2022’deki CinemaCon’dan sonra Venom 3 için resmi bir yayın tarihi belirlemedi. Son bölümü yöneten Andy Serkis’in aksine, Venom 3 Kelly Marcel tarafından yönetilecek. Marcel, ilk iki Venom filmini yazıp ürettiği için, bu franchise’a yabancı değil. Venom 3, Marcel’in yönetmenlik kariyerindeki ilk filmi olacak ve seriyi sonlandıracak.

Tom Hardy şimdiye kadar Venom 3 için onaylanmış tek oyuncudur. İngiliz yıldız, Venom: Let There Be Carnage üzerinde çalıştıktan sonra senaryoyu Kelly Marcel ile birlikte yazıyor. Anne Weying’i oynayan Michelle Williams, Venom 3 için geri dönmek istediğini dile getirdi. Şubat 2023’te Hardy’nin Instagram’da bir güncelleme paylaşmasının ardından devam filmi ön yapım aşamasındadır.

Fragmanımız hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bize bildirin!

Sıkça Sorulan Sorular:

– Venom 3’ün çıkış tarihi ne zaman?
– Şu anda resmi bir çıkış tarihi belirlenmedi.
– Kim yönetmenlik yapacak?
– Kelly Marcel yönetmenlik yapacak.
– Oyuncu kadrosunda kimler yer alacak?
– Tom Hardy dışında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
– Michelle Williams, Anne Weying rolüyle geri dönecek mi?
– Kendisi, geri dönmek istediğini dile getirdi.
– Tom Hardy senaryoyu kiminle yazıyor?
– Kelly Marcel ile birlikte yazıyor.

[ad_1]

Venom 3: Along Came a Spider - Ön İzleme Fragmanı | Tom Hardy & Tom Holland | Sony Pictures Filmi (HD) Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
VENOM 3: ALONG CAME A SPIDER – Teaser Trailer | Tom Hardy & Tom Holland | Sony Pictures Movie (HD)

[ad_2]

VENOM 3: ALONG CAME A SPIDER – Teaser Trailer | Tom Hardy & Tom Holland | Sony Pictures Movie (HD) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

venom 3,venom 3 movie,venom 3 trailer,venom 3 official trailer,venom 3 official announcement,venom 3 official,venom 3 teaser,venom 3 teaser trailer,venom 3 tom holland,venom 3 tom hardy,spider-man 4 trailer,spiderman 4 trailer,spider man 4 trailer,spider man 4 tom holland,spider man 4 tom holland trailer,spider man 4 tom holland 2023,tom holland spider man 4,tom holland spider man 4 trailer,mcu,spider man 4 official trailer,venom 3 spider-man,venom,marvel

Yorum yapın