VENOM 3: ALONG CAME A SPIDER – Örümcek Geldi – Fragman (2024) Tom Hardy, Tom Holland | Sony Pictures Fragmanı

VENOM 3: ALONG CAME A SPIDER – Fragman İncelemesi

Giriş

Marvel Studios ve Sony Pictures’ın yaklaşan filmi VENOM 3: ALONG CAME A SPIDER (2024) için hazırlanan ‘Teaser Trailer’ konseptimizi sunuyoruz. Bu yazıda fragmanı samimi bir dil kullanarak inceleyecek ve ilgi çekici bir şekilde yazacağız.

Venom 3 Hakkında

Sony Pictures, Venom 3’ün gerçek hikayesi hakkında oldukça muğlak kalmış olsa da, Venom 3 set fotoğrafları ve videoları sayesinde birkaç ipucu ortaya çıktı. Bir şekilde, Venom 3, Spider-Man: No Way Home olaylarının hemen ardından gerçekleşecek gibi görünüyor. Çekimler devam ederken, Hardy’nin, Spider-Man: No Way Home son sahnesindeki kısa sahnesinde giydiği kıyafetleri giydiği görüldü, bu sahneden sonra kendi evrenine geri gönderildi.

Çok Evrenli Bir Macera

Örümcek-Adam: Örümcek-Verse, Sony’nin Örümcek-Adam Evreni olduğu ortaya çıkan, Earth-688’i ziyaret ettiğinden, çok evrenli bir yönün Venom 3’te de devam etmesi muhtemeldir. Hardy’nin üçlemenin son filmi olacağı düşünülürse, 2024 yapımının Venom’un bir şekilde Örümcek-Adam’la karşılaştığı film olmasına şaşırmamak gerekir. Bu, Earth-199999’den Holland’ın versiyonu mu yoksa bu evrenin Örümcek-Adam’ı olduğuna inanan birçok kişiye göre Garfield mı olacak, henüz bilinmiyor. Ancak Venom 3, bu iki karakterin kesiştiği bir film olması için mükemmel bir zaman olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Venom 3 ne zaman yayınlanacak?

Henüz resmi bir yayın tarihi açıklanmadı, ancak film 2024 yılında vizyona gireceği tahmin ediliyor.

Tom Hardy ve Tom Holland filmde hangi rolleri oynayacak?

Tom Hardy, baş karakter Venom’u canlandırmaya devam ederken, Tom Holland’ın Örümcek-Adam olarak filmin içinde yer alması bekleniyor.

Venom 3’te ne tür bir hikaye bekleniyor?

Sony Pictures, hikaye hakkında çok fazla ayrıntı vermedi, ancak fragman ve set fotoğraflarından çıkan ipuçlarına göre, film Spider-Man: No Way Home olaylarının ardından geçecek ve Venom ile Örümcek-Adam arasında bir karşılaşma olacak.

Venom 3 fragmanı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın! Fragmanı beğendiyseniz veya eklemek istediğiniz başka bir şey varsa, bize bildirin.

Bu videoyu izlediğiniz için çok teşekkür ederiz! Takipte kalın, heyecan dolu kalın!VENOM 3: ALONG CAME A SPIDER - Örümcek Geldi – Fragman (2024) Tom Hardy, Tom Holland | Sony Pictures Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
VENOM 3: ALONG CAME A SPIDER – Trailer (2024) Tom Hardy, Tom Holland | Sony Pictures

VENOM 3: ALONG CAME A SPIDER – Trailer (2024) Tom Hardy, Tom Holland | Sony Pictures içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

venom 3,venom 3 movie,venom 3 trailer,venom 3 official trailer,venom 3 official announcement,venom 3 official,venom 3 teaser,venom 3 teaser trailer,venom 3 tom hardy,spider-man 4 trailer,spiderman 4 trailer,spider man 4 trailer,tom holland spider man 4,mcu,spider man 4 official trailer,venom 3 spider-man,venom,marvel,venom 3 along came a spider,venom 3 andrew garfield,venom 3 movie trailer,venom 3 first look,sony pictures,venom 3 trailer 2024,tom hardy

Yorum yapın