WONKA | Farklı Dünyaların Kapılarını Açan Tatlı Bir Macera | Türkçe Altyazılı Fragman Fragmanı

Wonka Fragman İncelemesi: Büyüleyici Bir Hikaye

Roald Dahl’ın efsanevi eseri Charlie’nin Çikolata Fabrikası, şimdi merkezindeki olağanüstü karaktere odaklanan “Wonka” adlı bir filmle beyaz perdeye taşınıyor. 15 Aralık’ta sinemalarda izleyiciyle buluşacak olan bu film, Willy Wonka’nın nasıl sevilen karaktere dönüştüğünü anlatan büyüleyici bir hikayeyi sunuyor.

Paul King’in yönettiği bu filmde, “Paddington” filmlerinin yazar-yönetmeni olan King, yapımcı David Heyman (“Harry Potter”, “Gravity”, “Fantastic Beasts” ve “Paddington”) ve yapımcılar Alexandra Derbyshire (“Paddington” filmleri, “Jurassic World: Dominion”) ve Luke Kelly (“Roald Dahl’s The Witches”) ile bir araya geliyor. Birlikte sihir ve müziği, kargaşa ve duyguyu harmanlayarak izleyicilere baş döndürücü bir deneyim sunuyorlar.

Filmin başrolünde Timothée Chalamet yer alıyor ve canlandırdığı genç Willy Wonka karakteri karşı konulamaz bir enerjiyle beyaz perdeye taşınıyor. Bu filmde, hayalleriyle dolu genç bir Wonka ile tanışacak ve hayatın en iyi şeylerinin bir hayalle başladığını keşfedeceksiniz. Willy Wonka ile tanışmış olmanın ne kadar şanslı olduğunu size kanıtlayacak bu büyülü hikaye, izleyicileri her seferinde nefis bir lokma tat ile değiştirmeye kararlı.

Filmin oyuncu kadrosunda Chalamet’e eşlik eden birbirinden yetenekli isimler yer alıyor. Calah Lane, Emmy ve Peabody ödüllü Keegan-Michael Key, Paterson Joseph, Matt Lucas, Mathew Baynton, Oscar adayı Sally Hawkins, Rowan Atkinson, Jim Carter ve Oscar ödüllü Olivia Colman gibi isimler filmde yer alıyorlar. Ayrıca Natasha Rothwell, Rich Fulcher, Rakhee Thakrar, Tom Davis ve Kobna Holdbrook-Smith gibi isimler de yardımcı oyuncu olarak filmde yer alıyorlar.

Filmin senaryosunu Simon Farnaby ve Paul King kaleme aldılar. Senaryo, King’in yazdığı bir hikayeye ve Roald Dahl’ın yarattığı karakterlere dayanıyor. Filmin uygulayıcı yapımcılığını ise Michael Siegel, Cate Adams, Rosie Alison ve Tim Wellspring üstleniyor. Kamera arkasında ise görüntü yönetmeni Chung-Hoon Chung, yapım tasarımcısı Oscar adayı Nathan Crowley, kurgucu Mark Everson ve kostüm tasarımcısı Oscar ödüllü Lindy Hemming gibi başarılı isimler yer alıyor. Filmin müziği ise Joby Talbot tarafından bestelenirken, The Divine Comedy grubunun üyesi Neil Hannon da filme özgün şarkılarla katkıda bulunuyor.

Bu büyüleyici hikaye, Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures işbirliğiyle Heyday Films tarafından sunuluyor. Warner Bros. Pictures’ın dünya çapında dağıtımını üstlendiği “Wonka”, 15 Aralık 2023’te sinemalarda ve IMAX salonlarında izleyiciyle buluşacak. Bu muhteşem filmi kaçırmayın ve Willy Wonka’nın nasıl bir karakter olduğunu keşfetmek için sinemaya koşun!

Sıkça Sorulan Sorular:
1. “Wonka” filminin yayın tarihi nedir?
– “Wonka” filmi 15 Aralık 2023’te sinemalarda ve IMAX salonlarında gösterime girecek.

2. Filmin yönetmeni kimdir?
– “Wonka” filminin yönetmeni Paul King’dir.

3. Kimler filmde başrolde yer alıyor?
– Filmin başrolünde Timothée Chalamet yer alıyor.

4. Hangi ünlü isimler filmde rol alıyor?
– Calah Lane, Keegan-Michael Key, Paterson Joseph, Matt Lucas, Sally Hawkins, Rowan Atkinson, Jim Carter, Olivia Colman gibi birçok ünlü isim filmde rol alıyor.

5. Filmin senaryosu kimler tarafından kaleme alındı?
– “Wonka” filminin senaryosunu Simon Farnaby ve Paul King yazdı.

6. Filmin müziği kim tarafından bestelendi?
– Filmin müziği Joby Talbot tarafından bestelendi. Ayrıca Neil Hannon da özgün şarkılarla filme katkıda bulundu.

7. Film hangi yapım şirketleri tarafından sunuluyor?
– “Wonka” filmi Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures işbirliğiyle Heyday Films tarafından sunuluyor.

[ad_1]

WONKA | Farklı Dünyaların Kapılarını Açan Tatlı Bir Macera | Türkçe Altyazılı Fragman Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
WONKA | Türkçe Altyazılı Fragman

[ad_2]

WONKA | Türkçe Altyazılı Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Alexandra Ferguson Derbyshire,Coming Soon,Film,Film Trailer,Film Warner,Hugh Grant,HughGrant,Luke Kelly,Michael Siegel,Movie,Müzikal,Official Trailer,Olivia Colman,OliviaColman,Paul King,PaulKing,Timothée Chalamet,TimothéeChalamet,Trailer,Trailer 2022,WB,Warner,Warner Bros,Warner Brothers,Warner Media,Willy Wonka,adventure,comedy,family David Heyman,wonka,wonka movie,Çikolata Fabrikası

Yorum yapın