Xikers (싸이커스) İle Heyecan Dolu Bir Macera! ROCKSTAR Official MV Teaser Fragmanı

Xikers’in yeni single’ı ROCKSTAR’ın resmi müzik videosu teaser’ı yayınlandı. 24 Nisan 2023’te (KST) yayınlanacak olan bu single, grup üyelerinin bireysel çalışmalarının ardından çıkacak ilk albümlerinden biri olacak.

ROCKSTAR, grup üyelerinin kendi müzikal tarzlarını yansıtmalarının yanı sıra, güçlü rock armonileri ve enerjik vokalleriyle de dikkat çekiyor. Teaser video, bir sirk atmosferinde geçen ve grup üyelerinin rockstar’lık hallerini yansıtan sahneleri içeriyor.

Xikers, müzikal tarzları ve sahne performanslarıyla öne çıkan bir grup. Bu single ile birlikte, hayranlarından büyük bir ilgi göreceği kesin.

Sıkça Sorulan Sorular:

Xikers kimdir?

Xikers, 2020 yılında KQ Entertainment tarafından kurulmuş bir K-Pop grubudur.

ROCKSTAR single’ı ne zaman yayınlanacak?

ROCKSTAR single’ı 24 Nisan 2023’te (KST) yayınlanacak.

Bu single, Xikers’in ilk albümlerinden biri mi?

Evet, ROCKSTAR single’ı Xikers’in ilk albümlerinden biri olacak.

ROCKSTAR single’ının tarzı nasıldır?

ROCKSTAR single’ı, güçlü rock armonileri ve enerjik vokalleriyle dikkat çeken bir tarza sahiptir. Grup üyelerinin bireysel müzikal tarzlarını da yansıtır.

xikers(싸이커스) – ‘ROCKSTAR’ Official MV Teaser Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Xikers (싸이커스) İle Heyecan Dolu Bir Macera! ROCKSTAR Official MV Teaser Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
xikers(싸이커스) – ‘ROCKSTAR’ Official MV Teaser

xikers(싸이커스) – ‘ROCKSTAR’ Official MV Teaser içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

KQ,케이큐,xikers,싸이커스,ROCKSTAR,락스타,1st MINI ALBUM,HOUSE OF TRICKY,Doorbell Ringing,민재,준민,수민,진식,현우,정훈,세은,유준,헌터,예찬,MINJAE,JUNMIN,SUMIN,JINSIK,HYUNWOO,JUNGHOON,SEEUN,YUJUN,HUNTER,YECHAN,ROCKSTAR MV Teaser,MV Teaser,뮤비 티저,뮤직비디오 티저,락스타 뮤비 티저

Yorum yapın