Yeni Bir Maceraya Hazır Olun: F.HERO x Nene郑乃馨 Ft. WIN METAWIN ile ‘VACAY’ Filmi [Resmi Fragman] Fragmanı

Fragman İnceleme: “VACAY” – F.HERO x Nene郑乃馨 Ft. WIN METAWIN

Sevgili okuyucular, bugün sizlere heyecan verici bir müzik fragmanıyla ilgili bilgiler paylaşacağım. “VACAY” adını taşıyan bu fragman, F.HERO x Nene郑乃馨 Ft. WIN METAWIN işbirliğiyle ortaya çıkmıştır. Müzikseverler, bu fragmanın yayınlanacağı tarih olan 25 Temmuz 2023 saat 12.00’de (GMT+7) YouTube kanalı olan High Cloud Entertainment üzerinden izleyebilecekler.

Fragman, #VACAY_Teaser, #VACAY_FHxNENExWIN ve #HighCloudEnt gibi etiketlerle tanıtılmaktadır. Bu etiketler sayesinde, fragmanın popüler olması ve daha fazla kişi tarafından keşfedilmesi hedeflenmektedir. High Cloud Entertainment’ın sosyal medya hesapları da fragmanın yayınlanacağı tarih öncesinde ve sonrasında takipçileriyle iletişimde olacaklarını gösteriyor.

High Cloud Entertainment’ın takip edilebileceği sosyal medya hesapları şunlardır:
– YouTube
– Facebook
– Instagram
– Twitter
– TikTok

Fragmanla ilgili herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:
– Gösteri rezervasyonu için: คุณจิ๊ก 064-269-1429
– Sponsorluk için: คุณกาญ 080-249-4544
– Halkla İlişkiler ve Yayıncılık için: คุณส้ม 085-684-6955
– Diğer konular için: highcloudmovement@gmail.com

Fragmanın başlığı olan F.HERO x Nene郑乃馨 Ft. WIN METAWIN – VACAY [Official Teaser], müzikseverlerin merakını uyandırmaktadır. Bu işbirliği, fragmanın kalitesini ve başarısını artıran önemli bir unsurdur. F.HERO x Nene郑乃馨 ve WIN METAWIN gibi yetenekli sanatçıların bir araya gelmesi, fragmanın daha da ilgi çekici ve özgün olmasını sağlamaktadır.

Bu fragman hakkında sıkça sorulan sorular:

1. “VACAY” fragmanı ne zaman yayınlanacak?
– Fragman, 25 Temmuz 2023 saat 12.00’de (GMT+7) YouTube kanalı olan High Cloud Entertainment üzerinden yayınlanacak.

2. Fragmanın başlığı ve sanatçıları kimlerdir?
– Fragmanın başlığı F.HERO x Nene郑乃馨 Ft. WIN METAWIN – VACAY [Official Teaser]’dır. F.HERO, Nene郑乃馨 ve WIN METAWIN gibi yetenekli sanatçılar fragmanda yer alacaklardır.

3. High Cloud Entertainment’ın sosyal medya hesapları nelerdir?
– High Cloud Entertainment’ın takip edilebileceği sosyal medya hesapları: YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ve TikTok’tur.

4. Fragmanla ilgili iletişim bilgileri nelerdir?
– Gösteri rezervasyonu için: คุณจิ๊ก 064-269-1429
– Sponsorluk için: คุณกาญ 080-249-4544
– Halkla İlişkiler ve Yayıncılık için: คุณส้ม 085-684-6955
– Diğer konular için: highcloudmovement@gmail.com

Bu heyecan verici müzik fragmanını kaçırmamak için 25 Temmuz 2023 saat 12.00’yi beklemeye başlayabilirsiniz. F.HERO x Nene郑乃馨 Ft. WIN METAWIN işbirliğiyle ortaya çıkan “VACAY” fragmanı, sizlere unutulmaz bir müzik deneyimi sunacak. Takipte kalın ve High Cloud Entertainment’ın sosyal medya hesaplarını takip ederek en güncel bilgilere ulaşmayı unutmayın!Yeni Bir Maceraya Hazır Olun: F.HERO x Nene郑乃馨 Ft. WIN METAWIN ile 'VACAY' Filmi [Resmi Fragman] Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
F.HERO x Nene郑乃馨 Ft. WIN METAWIN – VACAY [Official Teaser]

F.HERO x Nene郑乃馨 Ft. WIN METAWIN – VACAY [Official Teaser] içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

High Cloud Entertainment,F.HERO,fhero,กอล์ฟฟักกลิ้ง,fuckling hero,ไฮคลาวด์,NENE,เนเน่,วิน เมธวิน,ไบร์ทวิน,win metawin,Nene郑乃馨,เวเคย์

Yorum yapın