Your Ticket to Spine-Tingling Terror: Evil Dead Rise (2023) – The Ultimate Explainer in Urdu Hindi! Get Ready for the Most Hair-Raising Horror Movie of 2023 with a 7.6/10 Rating on IMDb. Book Your Seat Now! Fragmanı

“Evil Dead Rise” Yeni Bir Karanlık Hikayeyle Geri Dönüyor

Korku filmi sevenlerin gözdesi olan “Evil Dead” serisi, yeni bir filmle geri dönüyor. Yönetmenliğini Lee Cronin’in yaptığı ve New Line Cinema ve Renaissance Pictures tarafından sunulan “Evil Dead Rise”, korku ikonu Sam Raimi ve Bruce Campbell’ın yapımcılığında sinemaseverlerle buluşacak.

Filmin konusu, şehirde geçen bir karanlık hikaye. Alyssa Sutherland ve Lily Sullivan’un canlandırdığı iki ayrılmış kardeşin bir araya gelmesi, etleri ele geçiren şeytanların yükselişiyle kesintiye uğruyor. Bu durum, onları hayatta kalma mücadelesine sokuyor ve onları hayal bile edemeyecekleri korkunç bir aile versiyonuyla yüzleştiriyor.

“Evil Dead Rise”, yönetmen Lee Cronin’in yanı sıra Dave Garbett, Nick Bassett, Bryan Shaw ve Sarah Voon gibi başarılı isimleri bir araya getiriyor. Stephen McKeon’un müzikleriyle desteklenen film, 21 Nisan 2023’te Amerika’da vizyona girecek.

“Evil Dead Rise” ile ilgili sıkça sorulan sorulara bir göz atalım:

– “Evil Dead Rise” ne zaman vizyona girecek?
Filmin vizyon tarihi 21 Nisan 2023 olarak belirlenmiştir.

– “Evil Dead Rise” hangi şirketler tarafından yapıldı?
“Evil Dead Rise”, Ghost House Pictures, Warner Bros. ve New Line Cinema gibi şirketler tarafından yapılmıştır.

– “Evil Dead Rise” hikayesi nedir?
Filmin hikayesi, şehirde geçen bir karanlık hikayeyi anlatıyor. İki ayrılmış kardeş, etleri ele geçiren şeytanların yükselişiyle karşı karşıya kalır ve hayatta kalma mücadelesine girer.

– “Evil Dead Rise” fragmanı nerede izlenebilir?
“Evil Dead Rise” fragmanı, YouTube ve diğer video paylaşım platformlarında yayınlanmıştır.

– “Evil Dead Rise” orijinal seriden bağımsız mı?
“Evil Dead Rise”, orijinal seriden bağımsız bir film olup, yeni bir karanlık hikaye anlatmaktadır.

– “Evil Dead Rise” hangi ülkelerde vizyona girecek?
Filmin uluslararası vizyon tarihi 19 Nisan 2023 olarak belirlenmiştir. Film, dünya genelinde Warner Bros. Pictures tarafından dağıtımı yapılacak ve birçok ülkede vizyona girecek.

“Evil Dead Rise”, korku filmi sevenlerin heyecanla beklediği bir yapım. Yeni bir hikaye ve başarılı bir ekip ile desteklenen film, sinemaseverlere unutulmaz bir deneyim sunacak.

Evil Dead Rise (2023) Full Movie Explained In Urdu Hindi | Horror Movie Of 2023 | 7.6/10 IMDb | Book Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Your Ticket to Spine-Tingling Terror: Evil Dead Rise (2023) - The Ultimate Explainer in Urdu Hindi! Get Ready for the Most Hair-Raising Horror Movie of 2023 with a 7.6/10 Rating on IMDb. Book Your Seat Now! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Evil Dead Rise (2023) Full Movie Explained In Urdu Hindi | Horror Movie Of 2023 | 7.6/10 IMDb | Book

Evil Dead Rise (2023) Full Movie Explained In Urdu Hindi | Horror Movie Of 2023 | 7.6/10 IMDb | Book içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

evil dead rise,evil dead rise movie review,evil dead rise ending explained,evil dead rise review,evil dead rise explained,evil dead rise movie explained,evil dead rise trailer,evil dead rise movie,evil dead rise explained in hindi,evil dead rise 2023,evil dead rise 2023 ending explained,movie review,evil dead rise film explained,evil dead rise explained ghost series,evil dead rise movie trailer,evil dead rise 2023 explained in hindi

Yorum yapın