90’lar Gecesi’nde Şarkılar Bizi Söyler – 78. Bölüm Tanıtımı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Şarkılar Bizi Söyler 78. Bölüm Fragmanı Yayında!

Yeni Bölümde 90’lar Gecesi Konseptiyle Şarkılar Söylenecek

Şarkılar Bizi Söyler’in 3 Haziran Cumartesi yayınlanacak olan yeni bölümünde “90’lar Gecesi” konseptiyle birbirinden güzel şarkılar söylenecek.

Konuklar

3 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümün konukları Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Erdal Çelik, Jale, Ümit Sayın, Sibel Alaş, Ali Güven, Hazal ve Murat Başaran olacak.

Kanala Abone Olun

Şarkılar Bizi Söyler Kanalına Abone Olmak İçin Tıklayınız.

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici Bir Arada

Fantezi müziğin iki güçlü kadın ve erkek vokali ile klarnetin ustası… Bir yanda Sibel Can ve Hakan Altun diğer yanda Hüsnü Şenlendirici… Üç büyük sanatçı, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği program için ilk kez Kanal D ekranında buluşuyor.

Sanatçıların YouTube Kanalları

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yeni bölüm 3 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanacak.

Hangi sanatçılar programa konuk olacak?

Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Erdal Çelik, Jale, Ümit Sayın, Sibel Alaş, Ali Güven, Hazal ve Murat Başaran programın konukları olacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in yapımcısı kimdir?

Programın yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı üstlenmektedir.

90'lar Gecesi'nde Şarkılar Bizi Söyler - 78. Bölüm Tanıtımı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Şarkılar Bizi Söyler 78. Bölüm Tanıtımı | 90’lar Gecesi Fragmanı:

90'lar Gecesi'nde Şarkılar Bizi Söyler - 78. Bölüm Tanıtımı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Şarkılar Bizi Söyler 78. Bölüm Tanıtımı | 90’lar Gecesi

şarkılar bizi söyler youtube izle,sibel can şarkılar bizi söyler,şarkılar bizi söyler hakan altun,şarkılar bizi söyler kanal d,şarkılar bizi söyler son bölüm,şarkılar bizi söyler,sibel can,hakan altun,hüsnü şenlendirici,şarkılar bizi söyler izle,şarkılar bizi söyler yeni bölüm,şarkılar bizi söyler yeni sezon,Şarkılar Bizi Söyler 78. Bölüm,90’lar Gecesi,Metin Özülkü,Reyhan Karaca,Erdal Çelik,Jale,Ümit Sayın,Sibel Alaş,Ali Güven,Murat Başaran,hazal

Şarkılar Bizi Söyler 78. Bölüm Tanıtımı | 90’lar Gecesi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın