Veda Mektubu 8. Bölüm 3. Fragman : “Veda Mektubu 8. Bölüm 3. Fragman: Son Sürprizlerle Dolu!” , fragmanı, bölüm tanıtımı

Veda Mektubu 8. Bölüm 3. Fragmanı: Alanur ve Seher Arasında Savaş İlan Ediliyor

Aslı, Seher ile aralarının düzeldiğini düşünürken, Seher sinsi bir çaba ile Alanur ve Aslı arasında gerilim yaratmak için harekete geçer. Bu durum ise Alanur ve Seher arasında savaş ilan edilmesine neden olur. Peki, bu savaş Aslı ve Mehmet’in ilişkisini nasıl etkileyecek?

17 Nisan Pazartesi 20.00’de Kanal D’de Yeni Bölüm

Veda Mektubu’nun heyecan dolu yeni bölümü 17 Nisan Pazartesi saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak. Bu heyecanı kaçırmamak için Kanal D kanalına abone olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Bu fragman hangi bölüme ait?

Bu fragman Veda Mektubu’nun 8. bölümünün 3. fragmanıdır.

Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yeni bölüm 17 Nisan Pazartesi saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

Alanur ve Seher arasındaki savaşın nedeni nedir?

Seher, sinsi bir çaba ile Alanur ve Aslı arasında gerilim yaratmak için harekete geçer ve bu durum Alanur ve Seher arasında savaş ilan edilmesine neden olur.

Aslı ve Mehmet’in ilişkisi savaştan nasıl etkilenecek?

Bu henüz bilinmiyor, ancak savaşın Aslı ve Mehmet’in ilişkisine etkisi yeni bölümde ortaya çıkacak.


Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Veda Mektubu 8. Bölüm 3. Fragman

kanal d,Veda Mektubu,veda mektubu,veda mektubu dizisi,kanal d veda mektubu,Veda Mektubu tanıtım,veda maktubu ön izleme,veda mektubu fragman,veda mektubu kanal d,vedamektubu,Mehmet ve Aslı,veda mektubu aslı,Nurgül Yeşilçay,Bennu Yıldırımlar,Selim Bayraktar,Rabia Soytürk,Emre Kıvılcım,veda mektubu yeni bölüm,veda mektubu izle,asmeh,veda mektubu 8. bölüm,veda mektubu 8. bölüm izle,veda mektubu 8,Veda Mektubu 8. Bölüm 3. Fragman

Yorum yapın