Adım Farah’ın Heyecan Dolu 9. Bölümüne Hazır Olun! İşte 1. Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Adım Farah 9. Bölüm 1. Fragmanı İncelemesi

Farah’ın Hikayesi

Adım Farah, FOX ekranlarında her Çarşamba izleyicilerle buluşuyor. Dizide, İranlı bir kadın olan Farah’ın hikayesi anlatılıyor. Farah, hamile olduğunu öğrenince kaçak olarak İstanbul’a gelir ve burada oğlu Kerimşah’ın sağlığına kavuşması için mücadele eder. Ancak bir gün, mafyanın işlediği bir cinayete şahit olur ve hayatı alt üst olur.

Farah’ın Hayatı

Farah, tıp eğitimi almış olmasına rağmen İstanbul’da temizlikçi olarak çalışır. Oğlu Kerimşah’ın nadir rastlanan bir hastalığı vardır ve steril bir ortamda yaşamak zorundadır. Farah’ın tek amacı, oğlunun sağlığına kavuşması ve normal bir hayatı olmasıdır. Ancak mafyanın işlediği cinayet, Farah’ın hayatını alt üst eder.

Tahir Lekesiz

Farah, cinayete şahit olduktan sonra Tahir Lekesiz ile tanışır. Tahir, mafya liderinin yanında büyümüş, kimsesiz, yalnız bir adamdır. Farah, olay yerini temizlemesi karşılığında Tahir’e yardım eder. Ancak cinayetin görgü tanığı olduğu için mafya tarafından öldürülmesi istenir. Tahir ve Farah, duygularıyla sınanacakları bir ölüm kalım çıkmazında bulurlar kendilerini.

Oyuncular ve Yapım Ekibi

Dizide, Demet Özdemir, Engin Akyürek, Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk, Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yapımcısı Saner Ayar, yönetmeni Recai Karagöz ve senaristleri Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur.

Sıkça Sorulan Sorular

Adım Farah hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Adım Farah, FOX ekranlarında her Çarşamba saat 20.00’de yayınlanıyor.

Dizinin başrol oyuncuları kimlerdir?

Dizide, Demet Özdemir ve Engin Akyürek başrol oyuncuları olarak yer alıyor.

Dizinin konusu nedir?

Dizide, İranlı bir kadın olan Farah’ın hayatı anlatılıyor. Farah, oğlu Kerimşah’ın sağlığına kavuşması için mücadele ederken, mafyanın işlediği bir cinayete şahit olur ve hayatı alt üst olur.

Adım Farah 9. Bölüm 1. Fragmanı @DiziAdimFarah Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Adım Farah'ın Heyecan Dolu 9. Bölümüne Hazır Olun! İşte 1. Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Adım Farah 9. Bölüm 1. Fragmanı @DiziAdimFarah

Adım Farah 7. Bölüm 2. Fragmanı,FOX,FOX Adım Farah,fox dizisi,O3 Medya,Demet Özdemir yeni dizi,Engin Akyürek yeni dizi,Demet Özdemir Adım Farah,Engin Akyürek Adım Farah,Adım Farah tanıtım,Adım Farah fragman,Adım Farah dizisi tanıtım,Adım Farah yeni dizi,Adım Farah Dizisi Konusu,Adım Farah Dizisi Oyuncuları,Adım Farah teaser,Adım Farah Fragman,Demet Özdemir ve Engin Akyürek,Adım Farah 9. Bölüm 1. Fragmanı

Adım Farah 9. Bölüm 1. Fragmanı @DiziAdimFarah içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın