Aile 8. Bölüm 2. Fragmanı: Gerekeni yapacağım! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Aile 8. Bölüm 2. Fragman İncelemesi

Özet

Aile’nin 8. bölümünde, Aslan ve Devin öğrendikleri gerçekle yüzleşemeden, gelen bir telefonla kendilerini hastanede bulurlar. Yağmur’un tedavisi sürerken, ona bunu yapanın Serhat Koruzade olduğunu öğrenen Hülya ise ailesini korumak için harekete geçer. Aslan, Serhat’ı öğrenmeden tüm deliller yok edilmelidir. Ancak Devin ve Hülya, kendi doğrularıyla Aslan’ın karşısında duracaklardır. Yağmur’un moralini düzeltmek için dışarı çıktıkları bir akşamda yaşananlar, Devin ve Yağmur arasında büyük bir yüzleşmeye sebep olurken; kendisinden bir şeyler saklandığından artık emin olan Eko ise gerçeklerin peşine düşer. Hülya, Serhat’ın yurt dışına kaçırılması için İbo’yla iş birliği yaparken; Cihan da bu iş birliğinin bir parçası olmak zorunda kalır. Ancak Hülya’nın hesaba katmadığı ihtimaller, tüm planlarını altüst eder. Serhat’ın serbest kalması, onu bir anda Devin’in adalet terazisine koyarken; Aslan’ın soracağı bir soru, Devin’in herkesin kaderini değiştirecek bir karar vermesini sağlayacaktır. Acaba Devin ne karar verecektir?

İnceleme

Aile’nin 8. bölümü, heyecan dolu anların yaşandığı bir bölüm olarak karşımıza çıkıyor. Fragman, izleyicileri meraklandıracak sahnelerle dolu. Aslan ve Devin’in öğrendikleri gerçekle yüzleşemeden hastanede bulunmaları, Yağmur’un tedavisi sırasında Hülya’nın ailesini korumak için harekete geçmesi, Eko’nun gerçekleri araştırması gibi sahneler, izleyicileri heyecanlandıracak.

Aslan’ın Serhat’ı öğrenmeden tüm delilleri yok etmesi gerektiği konusundaki düşüncesi, Devin ve Hülya’nın kendi doğrularıyla Aslan’ın karşısında durmaları gibi sahneler, karakterlerin farklı bakış açılarını gösteriyor. Yağmur’un moralini düzeltmek için dışarı çıktıkları bir akşamda yaşananlar, Devin ve Yağmur arasında büyük bir yüzleşmeye sebep olurken; Eko’nun gerçekleri araştırması, izleyicileri meraklandıracak.

Hülya’nın Serhat’ın yurt dışına kaçırılması için İbo’yla iş birliği yapması, Cihan’ın da bu iş birliğinin bir parçası olmak zorunda kalması gibi sahneler, izleyicileri şaşırtacak. Hülya’nın hesaba katmadığı ihtimallerin tüm planları altüst etmesi, Serhat’ın serbest kalması, Devin’in adalet terazisine koyulması gibi sahneler, izleyicileri meraklandıracak.

Aslan’ın soracağı bir soru, Devin’in herkesin kaderini değiştirecek bir karar vermesini sağlayacak gibi görünüyor. Bu sahne, izleyicileri meraklandıracak ve bölümün sonunda Devin’in ne karar vereceği konusunda merak uyandıracak.

Sıkça Sorulan Sorular

Aile’nin 8. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Aile’nin 8. bölümü Salı günü saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.

Fragmanda hangi karakterler yer alıyor?

Fragmanda Aslan, Devin, Yağmur, Hülya, Eko, Serhat, İbo ve Cihan gibi karakterler yer alıyor.

Bölümde neler olacak?

Bölümde Aslan ve Devin öğrendikleri gerçekle yüzleşemeden hastanede bulunacaklar. Yağmur’un tedavisi sırasında Hülya ailesini korumak için harekete geçecek. Devin ve Hülya, kendi doğrularıyla Aslan’ın karşısında duracaklar. Yağmur’un moralini düzeltmek için dışarı çıktıkları bir akşamda yaşananlar, Devin ve Yağmur arasında büyük bir yüzleşmeye sebep olacak. Eko gerçekleri araştıracak. Hülya, Serhat’ın yurt dışına kaçırılması için İbo’yla iş birliği yaparken; Cihan da bu iş birliğinin bir parçası olmak zorunda kalacak. Serhat’ın serbest kalması, onu bir anda Devin’in adalet terazisine koyarken; Aslan’ın soracağı bir soru, Devin’in herkesin kaderini değiştirecek bir karar vermesini sağlayacak.

Aile 8. Bölüm 2. Fragman | “Gereken neyse ben onu yapacağım!” Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Click on the image below to watch the video.

Aile 8. Bölüm 2. Fragmanı: Gerekeni yapacağım! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aile 8. Bölüm 2. Fragman | “Gereken neyse ben onu yapacağım!”

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,turkish channel,tv channel,turkish drama,entertainment,eğlence,AİLE,AİLE DİZİ,kıvanç tatlıtuğ,serenay sarıkaya,aile yeni tantıım,aile 7 bölüm,aile 7. bölüm fragmanı,aile teaser,aile 7. bölüm 2. fragman,aile ön izleme,aile show tv,aile dizisi show tv izle,aile yeni fragman,aile yeni tanıtım,aile son bölüm,aile dizisi izle

Aile 8. Bölüm 2. Fragman | “Gereken neyse ben onu yapacağım!” içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın