Aile 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Aile Dizisi İnceleme: Soykan Ailesinin Hikayesi

Giriş

“Aile” dizisi, Soykan ailesinin hikayesini anlatan ve puhutv’de yayınlanan bir Türk yapımıdır. Dizi, aile bağlarının ne kadar güçlü olduğunu ve aile üyelerinin birbirlerine olan bağlılıklarını vurgulayan bir drama türündedir. Bu yazıda, “Aile” dizisinin 9. bölüm fragmanını inceleyeceğiz.

Karakterler

Dizide, Soykan ailesinin üyeleri ve çevrelerindeki insanlar yer almaktadır. Başlıca karakterler şunlardır:

 • Aslan Soykan: Kıvanç Tatlıtuğ
 • Devin Akın: Serenay Sarıkaya
 • Hülya Soykan: Nur Sürer
 • Cihan Soykan: Nejat İşler
 • Leyla Soykan Sayıcı: Canan Ergüder
 • İbrahim Soykan: Levent Ülgen
 • Seher Soykan: Emel Göksu
 • Tolga Sayıcı: Mert Denizmen

Hikaye

Soykan ailesi, birbirlerine çok bağlı olan bir ailedir. Sofralarında bir araya gelen aile üyeleri, birbirlerine destek olurlar ve zor zamanlarda birbirlerinden vazgeçmezler. Ancak ailede bazı sorunlar vardır ve bu sorunlar, aile üyelerinin hayatlarını etkilemektedir.

9. bölüm fragmanında, Aslan Soykan amcasıyla ilgili bir işi halletmek için İzmir’e gitmektedir. Bu yolculukta psikolog Devin ile tanışır ve yolları kesişir. İkisi farklı dünyalardan olsalar da, ortak bir yaraları vardır: aileleri.

Aslan, Devin için Soykan Anayasasının önemli bir kuralını çiğner ve bu durum annesi Hülya’nın dikkatini çeker. Hülya, oğlunun aileden uzaklaşmasını önlemek için her şeyi yapabileceğini göstermiştir ancak bu sefer işi eskisi kadar kolay olmayacaktır.

İzmir uçağındaki karşılaşma, aileden yaralı kahramanlarımızın kendi ailelerini kurmak için çıkacakları zorlu yolun sadece başlangıcıdır.

Yapım Ekibi

 • Yönetmen: Ahmet Katıksız
 • Senaryo: Hakan Bonomo
 • Yapımcı: Kerem Çatay
 • Müzik: Toygar Işıklı
 • Yapım: Ay Yapım

Sıkça Sorulan Sorular

“Aile” dizisi kaç sezon yayınlandı?

“Aile” dizisi, 3 sezon boyunca yayınlandı.

“Aile” dizisinin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

“Aile” dizisinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer alıyor.

“Aile” dizisi hangi türde bir dizi?

“Aile” dizisi, drama türünde bir dizidir.

“Aile” dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

“Aile” dizisi, puhutv’de yayınlanıyor.

Aile 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Aile 9. Bölüm Fragman Fragmanı:

Aile 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aile 9. Bölüm Fragman

[ad_2]

aile,aile dizisi,show tv,puhutv,serenay sarıkaya,kıvanç tatlıtuğ,سرناي ساريكايا,كيفانش تاتليتوغ,ay yapım,nejat işler,canan ergüder,ushan çakır,family,sopranos,Umutcan Ütebay,Yüsra Geyik,family drama,أسرة,خاندان,خانواده,семья,семейная драма,familia,türk dizisi,turkish drama,türk dizileri,aile fragman,aile 1. bölüm,aile dizi müzikleri,türk dizileri izle,aile izle,aile full hd,Серенай Саръкая,سرنای ساریکایا,کیوانچ تاتلیتوغ,aslan,devin,asdev,devas

Aile 9. Bölüm Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın