Aile dizisi 8. bölümü için yayınlanan 1. fragmanında Zulmü görmezden gelmek, mazluma ihanettir! sözü dikkat çekiyor. , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Aile 7. Bölüm İnceleme Yazısı

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Aile 7. bölümüyle yine izleyicileri ekran başına kilitledi. Bu bölümde Aslan ve Devin arasındaki gerilim doruk noktaya ulaştı ve çift boşanma noktasına geldi. Ancak bu durum sadece onların hayatını değil, tüm ailenin hayatını etkiledi.

Aslan’ın İşleri

Aslan, yurt dışındaki kumarhaneleri elden çıkarmak için harekete geçti. Ancak bu durum onu iş ortağı Serhat Koruzade’yle karşı karşıya getirdi. İşler daha da karmaşık hale gelirken, Hülya da Aslan’ın aldığı bu kararı desteklemedi. Bu durum, Hülya’nın İbo’yla iş birliği yapmasına sebep oldu.

Devin’in Durumu

Devin, çıkan tartışmadan sonra eşyalarını toplayıp evi terk etti ve kliniğe gitmeye ara verdi. Bu durum en çok Cihan’ı etkiledi. Ancak seanslarına kaldığı yerden devam etmek isteyen Cihan, her yolu deneyecektir.

Aslan ve Devin’in Geçmişi

Aslan ve Devin, beklenmedik bir olay sebebiyle haftalar sonra bir araya gelseler de barışmak için herhangi bir adım atmazlar. Ancak o gece, birbirlerine olan hisleri sayesinde ilişkileri bir kez daha büyük bir sınavdan geçecektir.

Serhat’ın İzmir’deki Cinayet

Serhat, İzmir’de işlediği cinayetin tek görgü tanığı olan Yağmur’un izini sürmeye başladı. Ati’nin yardımıyla Yağmur’un ev adresini buldu. Şimdi Yağmur’u büyük bir mücadele bekliyor.

Hülya’nın Araştırmaları

Yağmur’un eskortluk geçmişi hakkında istediği kanıtlara ulaşan Hülya ise gerçekleri ortaya çıkaracak, bu durum başta Aslan ve Devin olmak üzere tüm aileyi yeni bir tehlikeye sürükleyecektir.

Aile 8. Bölüm Fragmanı

Merakla beklenen Aile 8. bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda, ailenin karşı karşıya kaldığı yeni tehlikeler ve ilişkilerin gidişatı hakkında ipuçları veriliyor. Aile hayranları, yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor.

Salı Günleri Show TV’de

Aile, her Salı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanıyor. Diziyi kaçıranlar, Show TV YouTube kanalına abone olarak bölümleri izleyebilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Aile dizisi kaçıncı sezon?

Aile dizisi 3. sezonunu yayınlamaktadır.

Dizinin başrol oyuncuları kimlerdir?

Dizinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’dır.

Aile dizisi hangi günler yayınlanıyor?

Aile dizisi her Salı günü yayınlanmaktadır.

Aile dizisi nerede yayınlanıyor?

Aile dizisi Show TV’de yayınlanmaktadır.

Aile 8. Bölüm 1. Fragman | “Zulmü görmezden gelmek, mazluma ihanettir!” Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Aile dizisi 8. bölümü için yayınlanan 1. fragmanında Zulmü görmezden gelmek, mazluma ihanettir! sözü dikkat çekiyor. , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aile 8. Bölüm 1. Fragman | “Zulmü görmezden gelmek, mazluma ihanettir!”

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,turkish channel,tv channel,turkish drama,entertainment,eğlence,AİLE,AİLE DİZİ,kıvanç tatlıtuğ,serenay sarıkaya,aile yeni tantıım,aile 7 bölüm,aile 7. bölüm fragmanı,aile teaser,aile 7. bölüm 2. fragman,aile ön izleme,aile show tv,aile dizisi show tv izle,aile yeni fragman,aile yeni tanıtım,aile son bölüm,aile dizisi izle

Aile 8. Bölüm 1. Fragman | “Zulmü görmezden gelmek, mazluma ihanettir!” içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın