Aldatmak Dizisi 28. Bölüm Fragmanı: Güzide Affetmeyecek mi? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Aldatmak 28. Bölüm Fragmanı: Güzide Affet Beni!

Aldatmak, son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Güzide ve Ali’nin evliliği üzerine kurulu olan dizi, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Aldatmak 28. Bölüm Fragmanı da yine aynı etkiyi yarattı.

Fragmanın başrolünde yer alan Vahide Perçin’in performansı, izleyicileri derinden etkiledi. Güzide’nin boşanmak istememesi ve Ali’yi affetmesi için yaptığı çabalar, seyircilerin duygularını harekete geçirdi. Ercan Kesal’ın canlandırdığı Ali karakteri ise, izleyicilerin tepkisini çekmeyi başardı.

Fragmanın en dikkat çeken sahnelerinden biri, Tarık’ın Güzide’ye olan aşkını itiraf etmesi oldu. Mustafa Uğurlu’nun oyunculuğu, seyircilerin Tarık karakterine sempati duymasını sağladı.

Aldatmak 28. Bölüm Fragmanı, dizinin hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. İzleyiciler, Güzide ve Ali’nin evliliği hakkında neler olacağını merakla bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

Aldatmak dizisi kaçıncı sezon?

Aldatmak, 2021 yılında yayınlanmaya başlayan bir dizi. Şu anda ilk sezonu devam ediyor.

Aldatmak hangi kanalda yayınlanıyor?

Aldatmak, atv kanalında yayınlanıyor.

Aldatmak dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Aras Aydın, Feyza Sevil Güngör, Defne Samyeli, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Burcu Söyler, Burak Acar, Canan Ürekil ve Masal Ayşe Gencer yer alıyor.

Aldatmak 28. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Aldatmak 28. Bölüm, 22 Kasım 2021 tarihinde atv kanalında yayınlanacak.

Aldatmak 28. Bölüm Fragmanı | ”Ben boşanmak istemiyorum, Güzide affet beni” Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Click on the image below to watch the video.

Aldatmak Dizisi 28. Bölüm Fragmanı: Güzide Affetmeyecek mi? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aldatmak 28. Bölüm Fragmanı | ”Ben boşanmak istemiyorum, Güzide affet beni”

[vid_tags]

Aldatmak 28. Bölüm Fragmanı | ”Ben boşanmak istemiyorum, Güzide affet beni” içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın