Aldatmak’ta Heyecan Dorukta! 28. Bölüm Bu Perşembe atv’de! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Aldatmak 27. Bölüm İnceleme: Yeni Bölümde Neler Olacak?

Aldatmak dizisi, heyecan dolu bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 27. bölümde yaşananlar, Tarık ve Yeşim arasındaki ilişkinin kopmasına neden oldu. Güzide ise ailesinin kumdan bir kale olduğunu öğrendi. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar:

Tarık ve Yeşim Arasındaki Kopuş

Güzide tarafından uğradıkları ağır yenilgi sonrası Tarık ve Yeşim arasındaki ilişki kopma noktasına geldi. Tarık, Yeşim’i hayatından çıkarmaya çalışırken Yeşim ise fevri hareketleri yüzünden kendini bir kez daha tuzağa düşmüş halde buldu. Yeni bölümde, bu kopuşun sonuçları neler olacak?

Oylum’un Duygusal Anı

Dokuz ay sonra doğacak bir bebeğe ve anne olmaya kendini hazır hissetmeyen Oylum, Tolga ile duygusal bir an yaşadı. Her şeyi yoluna koymak için bir hamle yapsa da bu kararının sonuçları onu dehşete düşürdü. Yeni bölümde, Oylum’un kararları nereye varacak?

Ozan ve Tolga’nın Planı

Oltan’ı alt etmek için kurdukları oyunda köşeye sıkışan Ozan, Tolga ile birlik olup yeni bir plan yapar. Ancak işler beklendiği gibi gitmez. Yeni bölümde, Ozan ve Tolga’nın planı ne olacak?

Güzide’nin Ailesinin Gerçek Yüzü

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimi olarak pek çok evliliği kurtardı. Ancak, tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerleyen olaylar sonrası ailesinin gerçek yüzü ortaya çıktı. Yeni bölümde, Güzide’nin ailesinin gerçek yüzü ne olacak?

Aldatmak 28. Bölüm Tanıtımı

Aldatmak 28. bölüm tanıtımı, heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri bekliyor. Her Perşembe 20.00’de atv’de yayınlanacak olan yeni bölümde, neler olacağı merakla bekleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

Aldatmak dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?
Aldatmak dizisi, atv kanalında yayınlanıyor.

Aldatmak dizisi kaçıncı sezon?
Aldatmak dizisi, ilk sezonuyla yayınlanıyor.

Aldatmak dizisi oyuncuları kimlerdir?
Aldatmak dizisi oyuncuları arasında Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin ve Defne Samyeli gibi isimler yer alıyor.

Aldatmak dizisi ne zaman yayınlanıyor?
Aldatmak dizisi, Her Perşembe 20.00’de atv kanalında yayınlanıyor.

Aldatmak 28. Bölüm Tanıtım | Her Perşembe 20.00’de atv’de! Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Click on the image below to watch the video.

Aldatmak'ta Heyecan Dorukta! 28. Bölüm Bu Perşembe atv'de! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aldatmak 28. Bölüm Tanıtım | Her Perşembe 20.00’de atv’de!

timsb,TIMSB,Aldatmak,aldatmak dizisi,aldatmak yeni dizi,Vahide Perçin,Ercan Kesal,Mustafa Uğurlu,Cem Bender,Yusuf Çim,Feyza Sevil Güngör,Asena Girişken,Cem Sürgit,Meltem Baytok,Hatice Deniz,Burcu Söyler,Merve Altınkaya,Kerem Müsligil,Esin Alpogan,aldatmak güzide,aldatmak tarık,aldatmak ozan,atv,aldatmak 28. bölüm,avukat elmas heves,defne samyeli,Aldatmak 28. Bölüm Tanıtım Her Perşembe 20.00’de atv’de!,Aldatmak 28. Bölüm Tanıtım

Aldatmak 28. Bölüm Tanıtım | Her Perşembe 20.00’de atv’de! içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın