Aşkın Tuzakları – Ishq Mein Marjawan 2. Sezon 212. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Aşk Çıkmazı 2. Sezon – Ishq Mein Marjawan 2.Sezon Hint Dizisi | 212. bölümünde izleyicileri hangi sürprizler bekliyor?

Aşk Çıkmazı 2. Sezon | 211. Bölüm

Hindistan’ın sevilen dizisi Ishq Mein Marjawan 2.Sezon Aşk Çıkmazı 2.Sezon Türkçe dublajıyla Youtube kanalımızda!

Başroller

Başrollerini Helly Shah, Rrahul Sudhir ve Vishal Vashishtha gibi başarılı oyuncuların üstlendiği Aşk Çıkmazı 2 dizisinde, Riddhima, Kabir ve Vansh etrafında geçen bir aşk üçgeni anlatılıyor.

Hikaye

Riddhima, fizyoterapist genç bir kadındır. Yetim olmasından dolayı hayattaki tek varlığı nişanlısı Kabir’dir. Kabir ise, ülkesi için her şeyi yapmaya hazır bir müfettiştir. Babasının intikamını almak için beyaz yakalı bir mafya olan Vansh’a karşı öfkeyle doludur. Vansh’ı yakalamak için gözü hiçbir şey görmeyen Kabir, Riddhim’den onun için ajanlık yapmasını ister. Kabir’e olan sevgisinden dolayı her şeyi yapmaya hazır olan Riddhim, hayatının alt üst olacağından habersiz olarak, Kabir’in teklifini kabul eder. Vansh’ın suçlarını kanıtlamak üzere başlayan bu ajanlık öyküsü Riddhim’in aşkla sınanmasına, Kabir ve Vansh’in ise geçmişlerinde sakladıkları sırların gün yüzüne çıkmasına neden olur.

Yapımcı, Senaryo ve Yönetmen

Yapımcı: Yash A Patnaik
Senaryo: Mamta Patnaik
Yönetmen: Noel Smith

Ülke ve Dil

Ülke: Hindistan
Orijinal Dil: Hintçe

Fragman

Aşk Çıkmazı – Ishq Mein Marjawan Hint Dizisi 2. Sezon 212. Bölüm Fragmanı

İlgi Çekici ve SEO-Optimized İnceleme Yazısı

Hindistan’ın sevilen dizisi Ishq Mein Marjawan 2.Sezon Aşk Çıkmazı 2.Sezon, Türkçe dublajıyla Youtube kanalında izleyicilerle buluşuyor. Başrollerini Helly Shah, Rrahul Sudhir ve Vishal Vashishtha gibi başarılı oyuncuların üstlendiği dizi, Riddhima, Kabir ve Vansh etrafında geçen bir aşk üçgenini konu alıyor.

Riddhima, hayattaki tek varlığı nişanlısı Kabir olan fizyoterapist bir genç kadındır. Kabir ise, ülkesi için her şeyi yapmaya hazır bir müfettiştir ve babasının intikamını almak için beyaz yakalı bir mafya olan Vansh’a karşı öfkeyle doludur. Vansh’ı yakalamak için gözü hiçbir şey görmeyen Kabir, Riddhim’den onun için ajanlık yapmasını ister. Riddhim, Kabir’e olan sevgisinden dolayı her şeyi yapmaya hazır olduğundan teklifi kabul eder. Ancak, Vansh’ın suçlarını kanıtlamak üzere başlayan bu ajanlık öyküsü Riddhim’in aşkla sınanmasına, Kabir ve Vansh’in ise geçmişlerinde sakladıkları sırların gün yüzüne çıkmasına neden olur.

Aşkın ihtirasla sınandığı Ishq Mein Marjawan 2 – Aşk Çıkmazı 2 Türkçe dublajlı heyecan dolu bölümleriyle her gün Youtube kanalında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Yash A Patnaik’in, senaryosunu Mamta Patnaik’in, yönetmenliğini Noel Smith’in üstlendiği dizi, Hindistan yapımı ve orijinal dilinde Hintçe olarak yayınlanıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Aşk Çıkmazı 2.Sezon kaç bölüm?

Aşk Çıkmazı 2.Sezon toplam 221 bölümden oluşuyor.

Aşk Çıkmazı 2.Sezon nerede yayınlanıyor?

Aşk Çıkmazı 2.Sezon, Türkçe dublajlı olarak Youtube kanalında yayınlanıyor.

Aşk Çıkmazı 2.Sezon’un oyuncu kadrosunda kimler var?

Aşk Çıkmazı 2.Sezon’un başrollerini Helly Shah, Rrahul Sudhir ve Vishal Vashishtha gibi başarılı oyuncular üstleniyor.

Aşkın Tuzakları - Ishq Mein Marjawan 2. Sezon 212. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Aşk Çıkmazı – Ishq Mein Marjawan Hint Dizisi 2. Sezon 212. Bölüm Fragmanı Fragmanı:

Aşkın Tuzakları - Ishq Mein Marjawan 2. Sezon 212. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aşk Çıkmazı – Ishq Mein Marjawan Hint Dizisi 2. Sezon 212. Bölüm Fragmanı

[ad_2]

ıshq mein marjawan 2 hint dizisi,aşk çıkmazı 2,aşk çıkmazı 2 kanal 7,aşk çıkmazı 2 hint dizisi,aşk çıkmazı yeni sezon,ıshq mein marjawan 2 türkçe dublaj izle,aşk çıkmazı 2 dizisi izle,aşk çıkmazı 2 212. bölüm,aşk çıkmazı 212 fragman,yabancı dizi izle,türkçe dizi izle,televizyon dizileri,izle film dizi,sezonluk dizi,kanal 7 hint dizileri izle,yeni hint dizileri,kanal 7 filmleri izle,Helly Shah,Rrahul Sudhir,Vishal Vashishtha

Aşk Çıkmazı – Ishq Mein Marjawan Hint Dizisi 2. Sezon 212. Bölüm Fragmanı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın