Ateş Kuşları: Barbar’a Aşk İtirafı! 13. Bölüm 2. Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Hacer ağa köşeye sıkıştı… Gülayşe, Barbar’a aşkını itiraf etti! Barbaros da Gülayşe’ye aşık fakat engeller var acaba bu engelleri aşabilecekler mi? Bu soruların cevabını merak edenler için Ateşkuşları’nın yeni bölümü Cuma günü ATV’de yayınlanacak!

İlayda Alişan’ın canlandırdığı Gülayşe, Görkem Sevindik’in Ali karakteri ile yaşadığı aşkın ardından Barbaros’a aşık oluyor. Ancak, Hande Soral’ın Mercan karakteri ve Burak Tozkoparan’ın Barbaros karakteri arasında da bir aşk üçgeni oluşuyor. Bu karmaşık durumun nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu.

Ateşkuşları’nın oyuncu kadrosu oldukça geniş. İlayda Alişan, Görkem Sevindik, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Serkan Ercan, Nizam Namidar, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Cilasun, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Onat Bulut, Lilya İrem Salman, Sedef Akalın, Hilal Uysun, Ozan Ağaç, Boncuk Yılmaz, Yeşim Dalgıçer, Kaan Sevi, Çınar Yükçeker, Almira Abay, Fatih Fuat Odabaşı, Berke Obuz, Görkem Doğan, Umut Ege Baştemur ve Umut İnan gibi birçok başarılı oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Ateşkuşları’nın 13. bölüm 2. fragmanında Barbaros’un Gülayşe’ye olan aşkını itiraf ettiği sahne oldukça duygusal bir atmosfer yaratıyor. Bu sahne, izleyicilerin dizinin geleceği hakkında daha da meraklanmasına sebep oluyor.

Ateşkuşları, Türk televizyon tarihindeki en başarılı dizilerden biri olarak gösteriliyor. Yüksek reytingleri ve geniş hayran kitlesi ile dikkat çeken dizi, her hafta yeni bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Ateşkuşları hangi gün ve hangi kanalda yayınlanıyor?
Ateşkuşları, Cuma günleri ATV kanalında yayınlanıyor.

– Dizinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?
Dizinin oyuncu kadrosunda İlayda Alişan, Görkem Sevindik, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Serkan Ercan, Nizam Namidar, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Cilasun, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Onat Bulut, Lilya İrem Salman, Sedef Akalın, Hilal Uysun, Ozan Ağaç, Boncuk Yılmaz, Yeşim Dalgıçer, Kaan Sevi, Çınar Yükçeker, Almira Abay, Fatih Fuat Odabaşı, Berke Obuz, Görkem Doğan, Umut Ege Baştemur ve Umut İnan gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

– Dizinin konusu nedir?
Ateşkuşları, aşk, macera ve dram öğelerini bir arada barındıran bir dizi. Dizide, Gülayşe’nin Ali ve Barbaros arasında yaşadığı aşk üçgeni ve bu aşkın etrafında gelişen olaylar anlatılıyor.

Ateş Kuşları 13. Bölüm 2. Fragmanı | ”Barbar ben seni çok seviyorum…” @atvturkiye Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Ateş Kuşları: Barbar'a Aşk İtirafı! 13. Bölüm 2. Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Ateş Kuşları 13. Bölüm 2. Fragmanı | ”Barbar ben seni çok seviyorum…” @atvturkiye

ateş kuşları,atv,ates kuslari,ateş kuşları dizi,yeni dizi,bozdağ film,atv dizileri,turkish drama,turkish series,İlayda Alişan,Görkem Sevindik,Hande Soral,Burak Tozkoparan,Serkan Ercan,Nizam Namidar,Ahmet Saraçoğlu,Gonca Cilasun,Erdem Şanlı,Emir Çubukçu,Onat Bulut,Lilya İrem Salman,Gülayşe,Ali,mercan,Barbaros,Menderes,Nizam,Çatal,Hacer,Zıpkın,Sabit,ateş kuşları 13. bölüm,ateş kuşları 13. bölüm2. fragmanı,ateş kuşları yeni bölüm

Ateş Kuşları 13. Bölüm 2. Fragmanı | ”Barbar ben seni çok seviyorum…” @atvturkiye içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın