Benimle Kal – 36. Bölüm Fragmanı: Aşkın İzinde! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Benimle Kal Dizisi 33. Bölüm İnceleme

Yeni Bir Romantik Serüven: Benimle Kal

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimle Kal, Türk izleyicileri için romantik bir serüven sunuyor. Daha önce Molkki adıyla yayınlanan dizi, heyecanlı konusuyla dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise Benimle Kal adıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Purvi’nin Sürükleyici Hayat Hikayesi

Purvi, ailesinin isteğiyle tanımadığı bir adamla evlenmek zorunda kalan genç bir kadındır. Yaşça kendisinden büyük olan Virendra Pratap ile evlenen Purvi, yeni hayatına alışmaya çalışırken bir yandan da üvey çocukları ve ailesiyle uyum sağlamak için mücadele verir. Ancak Virendra’nın üvey kardeşi Vaibhav, ikilinin mutluluğuna engel olmak için her fırsatta iş çıkarır. Purvi ve Virendra arasındaki ilişkiyi etkileyecek tüm bu olaylar, Benimle Kal dizisinde izleyicilerle buluşuyor.

Purvi’nin Çabaları

Purvi, kendisine düşman olan üvey çocuklarının kalbini kazanmaya çalışırken bir yandan da aile olabilmek için çocuklar ve babalarını yakınlaştırmak için mücadele eder. Kendi düzenini kurmak isterken aynı zamanda ailesiyle uyum sağlamaya çalışan Purvi, zorlu bir süreçten geçer.

Vaibhav’ın Engelleri

Virendra’nın üvey kardeşi Vaibhav, ağabeyinin mutluluğuna engel olmak için her fırsatta ikilinin başına iş açar. Purvi ve Virendra arasındaki ilişkiyi etkileyecek tüm bu olaylar, Benimle Kal dizisinde izleyicilerle buluşuyor.

Oyuncu Kadrosu

Benimle Kal dizisinde Priyal Mahajan, Amar Upadhyay, Shantanu Monga, Priyanka Zemse, Toral Rasputra, Supriya Shukla, Shraddha Jaiswal, Ritwik Gupta ve Anushka Sharma gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Benimle Kal’ın Yönetmeni ve Yapımcısı

Muzammil Desai tarafından yönetilen Benimle Kal, Ekta Kapoor tarafından yapımcılığı üstlenilen bir dizi. Senaryosu ise Saba Mumtaz tarafından kaleme alındı.

Benimle Kal’ın Türü

Benimle Kal, romantik ve dram türünde bir dizi olarak izleyicilerle buluşuyor.

Benimle Kal’ı İzlemek İçin

Benimle Kal, hafta içi her akşam 21:20’de Kanal 7’de yayınlanıyor. Diziyle ilgili daha fazla bilgi almak için Kanal 7’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Benimle Kal dizisi kaçıncı bölümde?

Şu anda Benimle Kal dizisi 33. bölümde.

Benimle Kal hangi türde bir dizi?

Benimle Kal, romantik ve dram türünde bir dizi.

Benimle Kal hangi kanalda yayınlanıyor?

Benimle Kal, Kanal 7’de yayınlanıyor.

Benimle Kal’ın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Benimle Kal’ın oyuncu kadrosunda Priyal Mahajan, Amar Upadhyay, Shantanu Monga, Priyanka Zemse, Toral Rasputra, Supriya Shukla, Shraddha Jaiswal, Ritwik Gupta ve Anushka Sharma gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Benimle Kal - 36. Bölüm Fragmanı: Aşkın İzinde! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Benimle Kal 36. Bölüm Fragmanı | 26 Haziran Pazartesi @benimlekal Fragmanı:

Benimle Kal - 36. Bölüm Fragmanı: Aşkın İzinde! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Benimle Kal 36. Bölüm Fragmanı | 26 Haziran Pazartesi @benimlekal

[ad_2]

kanal 7,Hint Dizileri,kanal 7 filmleri izle,kanal 7 hint dizisi,yeni hint dizileri,kanal 7 hint dizileri izle,benimle kal kanal 7,Benimle Kal,benimle kal hint dizisi,benimle kal dizisi yeni fragman,benimle kal 36. bölüm izle,benimle kal 36. bölüm,kanal 7 dizileri,benimle kal 35,benimle kal 35 bölüm fragmanı,benimle kal 26 haziran pazartesi,benimle kal 36 fragman,molkki kanal 7,molkki türkçe dublaj,molkki 36 episode,molkki 36 teaser,molkki

Benimle Kal 36. Bölüm Fragmanı | 26 Haziran Pazartesi @benimlekal içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın