Camdaki Kız 77. Bölüm Fragmanı: Artık Dayanamıyorum! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Camdaki Kız 77. Bölüm Fragmanı İnceleme Yazısı

Camdaki Kız 76. Bölüm Özeti

Hayri’nin Kararı


Camdaki Kız 76. bölümde, Hayri Nalan için her şeyi göze almaya hazırdır. Ancak Sedat, Nalan’ın davranışlarındaki tuhaflığı fark eder ve Nalan’ın kapısına gelir. Hayri bu durumdan rahatsız olur. Sedat, Nalan’ın yanında olduğunu söyleyince Hayri iyiden iyiye küplere biner ve Nalan’a “evlenelim” der.

Nalan’ın Hayatındaki Kaos


Nalan, kaos içindeki hayatını biraz olsun anlamlandırmaya çalışır. Bir taraftan Sedat bir taraftan Hayri artık hayatını çekilmez hale getirmiştir. Diğer taraftan Selen fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Koroğlu ailesi bununla sarsılırken Nalan hayatı hakkında büyük bir gerçekle yüzleşmenin eşiğindedir.

Nalan’ın Karakteri


Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur.

Oyuncular ve Yapım Ekibi


Camdaki Kız’ın başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği dizi, Nadim Güç tarafından yönetiliyor. Senaryosunu Seda Altaylı ve Yeşim Aslan yazıyor.

Camdaki Kız 77. Bölüm Fragmanı

Nalan’ın Kararını Merakla Bekliyoruz


Camdaki Kız 77. bölüm fragmanında, Nalan’ın hayatındaki kaosun arttığı görülüyor. Nalan, Sedat ve Hayri arasında sıkışmış durumda. Fragmanın sonunda Nalan’ın ne karar vereceği merakla bekleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Camdaki Kız kaç bölüm olacak?


Camdaki Kız’ın kaç bölüm olacağı henüz net olarak açıklanmadı. Ancak dizi, her Perşembe 20.00’de yayınlanmaya devam ediyor.

Camdaki Kız’ın başrol oyuncuları kimlerdir?


Camdaki Kız’ın başrol oyuncuları Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek’tir.

Camdaki Kız hangi yapım şirketi tarafından yapılmaktadır?


Camdaki Kız’ın yapımcılığını OGM Pictures üstlenmektedir.
Camdaki Kız 77. Bölüm Fragmanı: Artık Dayanamıyorum! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Camdaki Kız 77. Bölüm Fragmanı | Bittim Artık Ben! Fragmanı:

Camdaki Kız 77. Bölüm Fragmanı: Artık Dayanamıyorum! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Camdaki Kız 77. Bölüm Fragmanı | Bittim Artık Ben!

[ad_2]

Camdaki Kız,Camdaki kız dizisi,camdaki kız fragmanı,burcu biricik,burcu biricik dizisi,Feyyaz Şerifoğlu,ogm pictures,Devrim Yakut,Feri Baycu Güler,Merve Polat,Nur Sürer,Selma Ergeç,Şerif Erol,Tamer Levent,Camdaki Kizi,Cihangir Ceyhan,camdaki kız son bölüm,camdaki kız nalan sedat,camdaki kız hayri nalan,camdaki kız yeni sezon,Camdaki Kız 77. Bölüm Fragmanı | Bittim Artık Ben!,Camdaki Kız 77. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 77. Bölüm Fragmanı | Bittim Artık Ben! içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın