Candan Öte 51. Bölüm Fragmanı – Heyecan Dolu Anlar! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Candan Öte: Deli Dolu ve Asil İki Kız Kardeşin Öyküsü

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Candan Öte, izleyicileri 4 Ağustos Perşembe günü yayınlanan 50. bölümüyle ekranlara kilitliyor. Biri deli dolu, diğeri asil ve ağırbaşlı iki kız kardeşin öyküsü Candan Öte, izleyicileri büyülemeye devam ediyor.

Jevika ve Manvi: İki Kardeş, İki Farklı Dünya

Candan Öte, başarısıyla ve idealleriyle herkesi kendisine hayran bırakan Jevika ve çocuksu yanıyla hayatı büyük bir eğlence olarak gören Manvi’nin dünyasına odaklanıyor. İki kız kardeş büyükanneleri Çandrika ile birlikte yaşamaktadır. Çandrika, büyük torunu Jevika’yı Viren ile evlendirmek istemektedir. Ancak Jevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin isteğini yerine getirmek zorunda kalır.

Jevika ve Viren’in evlendikten sonra, Viren’in kardeşi Virat, Manvi’ye aşık olur. Her şey yolunda giderken Manvi, bir haberle sarsılır. Kanser olduğunu öğrenen Manvi, üzülmesine rağmen bu haberi ailesinden saklamaya karar verir. Jevika ise kız kardeşinde bir gariplik olduğunu fark etse de bir türlü gerçeği öğrenemez.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Manvi hastalık haberini ne kadar gizleyebilecek?

Manvi, nişan arifesinde aldığı bu hastalık haberini ne kadar süre saklayabileceğini merak ediyoruz. Acaba kız kardeşi Jevika bu sırrı öğrenecek mi?

2. Jevika ve Manvi’nin arasına kim girecek?

Jevika ve Manvi’nin arasına girebilecek biri var mı? İki kız kardeşin ilişkisini nasıl etkileyecek bir olay yaşanacak mı?

Kanal 7’yi Sosyal Medyadan Takip Edin

Candan Öte ve diğer Kanal 7 Hint dizilerinden haberdar olmak için Kanal 7’yi sosyal medyada takip edebilirsiniz:

Etiketler: Kanal 7, Candan Öte, Kanal 7 Hint Dizileri

Candan Öte 51. Bölüm Fragmanı – 7 Ağustos Pazartesi

7 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak olan Candan Öte’nin 51. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

Candan Öte 51. Bölüm Fragmanı

Candan Öte 51. Bölüm Fragmanı - Heyecan Dolu Anlar! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Candan Öte 51. Bölüm Fragmanı – 7 Ağustos Pazartesi Fragmanı:

Candan Öte 51. Bölüm Fragmanı - Heyecan Dolu Anlar! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Candan Öte 51. Bölüm Fragmanı – 7 Ağustos Pazartesi

[ad_2]

kanal 7,Hint Dizileri,kanal 7 filmleri izle,kanal 7 hint dizisi,yeni hint dizileri,kanal 7 hint dizileri izle,candan öte kanal 7,Candan Öte,candan öte hint dizisi,candan öte dizisi yeni fragman,candan öte 7 ağustos,candan öte 51. bölüm izle,candan öte 51. bölüm,candan öte oyuncuları,candan öte 51. bölüm fragmanı,candan öte son bölüm,candan öte son bölüm fragman,candan öte fragman,candan öte 50 fragman,candan öte 50

Candan Öte 51. Bölüm Fragmanı – 7 Ağustos Pazartesi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın