Candan Öte Son Bölüm Fragmanı – 11 Ağustos Cuma , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kanal 7’nin Sevilen Hint Dizisi Candan Öte Yeni Bölüm Fragmanı İncelemesi

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Candan Öte, 8 Ağustos Salı günü yayınlanan 52. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Biri deli dolu, diğeri asil ve ağırbaşlı iki kız kardeşin öyküsünü anlatan Candan Öte, başarısı ve idealleriyle herkesi kendisine hayran bırakıyor. Jevika ve Manvi’nin dünyası, izleyicileri büyülüyor.

Jevika ve Manvi’nin Hayatı

Jevika ve Manvi, büyükanneleri Çandrika ile birlikte yaşayan iki kız kardeştir. Çandrika, büyük torunu Jevika’yı Viren ile evlendirmek istemektedir. Ancak Jevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin isteğini yerine getirmek zorunda kalır. Evlendikten sonra Jevika’nın kardeşi Virat, Manvi’ye aşık olur ve her şey yolunda giderken Manvi’nin kanser olduğu haberi gelir. Manvi, bu haberi ailesinden saklamaya karar verirken Jevika da kız kardeşinde bir gariplik olduğunu fark eder ancak bir türlü sonuca ulaşamaz.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Manvi hastalık haberini ne kadar gizleyebilecek?

Manvi, nişan arifesinde aldığı bu hastalık haberini ne kadar süre saklayabileceğini merak ediyoruz. Acaba Jevika ya da başka biri bu sırrı öğrenecek mi?

2. Jevika kardeşinin sırrını öğrenecek mi?

Jevika, kardeşi Manvi’nin gizlediği sırrı öğrenebilecek mi? İkili arasında neler yaşanacak?

3. Jevika ve Manvi’nin arasına kim girecek?

Jevika ve Manvi’nin arasına hangi olaylar ve karakterler girecek? İkili arasındaki ilişki nasıl etkilenecek?

Kanal 7’yi Sosyal Medyadan Takip Edin

Candan Öte ve diğer Kanal 7 hint dizileri hakkında daha fazla bilgi almak için Kanal 7’yi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

  • Web Sitesi: [Kanal 7 Web Sitesi Linki]
  • Facebook: [Kanal 7 Facebook Linki]
  • Twitter: [Kanal 7 Twitter Linki]
  • Instagram: [Kanal 7 Instagram Linki]

Etiketler: Kanal 7, Candan Öte, Kanal 7 Hint Dizileri

Candan Öte 55. Bölüm Fragmanı – 11 Ağustos Cuma

Yeni bölüm fragmanı için tıklayın ve heyecan dolu anları kaçırmayın!

Candan Öte Son Bölüm Fragmanı - 11 Ağustos Cuma , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Candan Öte 55. Bölüm Fragmanı – 11 Ağustos Cuma Fragmanı:

Candan Öte Son Bölüm Fragmanı - 11 Ağustos Cuma , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Candan Öte 55. Bölüm Fragmanı – 11 Ağustos Cuma

kanal 7,Hint Dizileri,kanal 7 filmleri izle,kanal 7 hint dizisi,yeni hint dizileri,kanal 7 hint dizileri izle,candan öte kanal 7,Candan Öte,candan öte hint dizisi,candan öte dizisi yeni fragman,candan öte 11 ağustos,candan öte 55. bölüm izle,candan öte 55. bölüm,candan öte oyuncuları,candan öte 55. bölüm fragmanı,candan öte son bölüm,candan öte son bölüm fragman,candan öte fragman,candan öte 55 fragman,candan öte 55

Candan Öte 55. Bölüm Fragmanı – 11 Ağustos Cuma içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın