Candan Öte Son Bölüm Fragmanı – Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Candan Öte 26. Bölüm Fragmanı İncelemesi

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Candan Öte, 26 Haziran Pazartesi günü yayınlanan 21. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Bu bölümde, deli dolu ve asil iki kız kardeşin öyküsüne tanık oluyoruz. Jevika’nın başarısı ve idealleriyle herkesi etkilemesi, Manvi’nin ise çocuksu yanıyla hayatı eğlence dolu bir şekilde görmesi, Candan Öte’nin izleyicileri büyülüyor.

Jevika ve Manvi’nin Dünyası

Jevika ve Manvi, büyükanneleri Çandrika ile birlikte yaşayan iki kız kardeştir. Çandrika, büyük torunu Jevika’yı Viren ile evlendirmek istemektedir. Ancak Jevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin isteğini yerine getirmek zorunda kalır. Evlendikten sonra, Jevika’nın eşi Viren’in kardeşi Virat, Manvi’ye aşık olur. Her şey yolunda giderken, Manvi bir haberle sarsılır. Kanser olduğunu öğrenen Manvi, bu haberi ailesinden saklamaya karar verir. Jevika ise kız kardeşindeki garipliği fark etse de bir sonuca ulaşamaz.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Manvi, nişan arifesinde aldığı hastalık haberini ne kadar gizleyebilecek?

Manvi, nişan arifesinde öğrendiği kanser haberiyle sarsılmış olsa da, bu haberi ailesinden saklamaya karar verir. Ancak ne kadar süre bu sırrını koruyabileceği merak konusu.

2. Jevika, kardeşinin sırrını öğrenecek mi?

Jevika, kız kardeşi Manvi’nin gizlediği sırrın farkına varır mı? Bu durum, iki kız kardeşin ilişkisinde nasıl bir değişikliğe yol açacak?

3. Jevika ve Manvi’nin arasına kim girecek?

Jevika ve Manvi’nin arasına, yaşanan olaylar sonucunda kimlerin gireceği merak ediliyor. Bu durum, kız kardeşlerin hayatlarını nasıl etkileyecek?

Kanal 7’yi Sosyal Medyadan Takip Edin

Bu heyecan dolu diziyi takip etmek için Kanal 7’yi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz:

Etiketler

#Kanal7 #CandanÖte #kanal7hintdizileri

Candan Öte 26. Bölüm Fragmanı – 3 Temmuz Pazartesi

İşte Candan Öte’nin heyecan dolu 26. bölüm fragmanı:


Candan Öte Son Bölüm Fragmanı - Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Candan Öte 26. Bölüm Fragmanı – 3 Temmuz Pazartesi Fragmanı:

Candan Öte Son Bölüm Fragmanı - Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Candan Öte 26. Bölüm Fragmanı – 3 Temmuz Pazartesi

[ad_2]

kanal 7,Hint Dizileri,kanal 7 filmleri izle,kanal 7 hint dizisi,yeni hint dizileri,kanal 7 hint dizileri izle,candan öte kanal 7,Candan Öte,candan öte hint dizisi,candan öte dizisi yeni fragman,candan öte 3 temmuz,candan öte 26,candan öte 26. bölüm izle,candan öte 26. bölüm,candan öte oyuncuları,candan öte 26 bölüm fragmanı,candan öte son bölüm,candan öte son bölüm fragman,candan öte fragman

Candan Öte 26. Bölüm Fragmanı – 3 Temmuz Pazartesi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın