ÇGH2’nin 143. Bölümüne Hazır Olun! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Çok Güzel Hareketler 2, Türkiye’nin en sevilen komedi programlarından biri olarak uzun yıllardır seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 30 Nisan Pazar günü saat 20:00’de Star TV’de yayınlanacak olan yeni bölümüyle bir kez daha seyircileri güldürmeye hazırlanıyor.

Programın resmi hesaplarından yapılan duyuruya göre, yeni bölümde de yine birbirinden eğlenceli skeçler ve komik diyaloglar yer alacak. Yılmaz Erdoğan’ın önderliğindeki ekip, seyircilere unutulmaz bir gece yaşatmak için ellerinden geleni yapacak.

Çok Güzel Hareketler 2’nin resmi hesaplarından yapılan duyuruda, programın YouTube kanalına abone olunması da öneriliyor. Ayrıca BKM ve BKM Müzik kanallarına da abone olunması öneriliyor. Bu sayede, programın her bölümünden önce ve sonra yapılan özel videoları ve röportajları da takip edebilirsiniz.

Programın Beşiktaş Kültür Merkezi’nde çekildiği ve BKMMutfak adlı bir stüdyoda hazırlandığı da biliniyor. Bu nedenle, programın hayranları Beşiktaş Kültür Merkezi’ne de özel bir ilgi gösteriyorlar.

143. bölüm tanıtımında da görüldüğü gibi, yeni bölümde yine birbirinden eğlenceli skeçler ve karakterler yer alacak. Seyirciler, programın her bölümünde olduğu gibi, bu bölümde de kahkahalarla gülmeye hazır olmalılar.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Çok Güzel Hareketler 2 ne zaman yayınlanıyor?
Yeni bölüm 30 Nisan Pazar günü saat 20:00’de Star TV’de yayınlanacak.

– Programın resmi hesapları nelerdir?
Programın resmi YouTube kanalı, BKM kanalı ve BKM Müzik kanalı bulunmaktadır.

– Hangi stüdyoda hazırlanıyor?
Program, Beşiktaş Kültür Merkezi’nde bulunan BKMMutfak adlı bir stüdyoda hazırlanmaktadır.

– Yeni bölümde neler olacak?
Yeni bölümde de birbirinden eğlenceli skeçler ve karakterler yer alacak. Seyirciler, kahkahalarla gülmeye hazır olmalılar.
ÇGH2'nin 143. Bölümüne Hazır Olun! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Çok Güzel Hareketler 2 | 143. Bölüm Tanıtım 2 Fragmanı:

ÇGH2'nin 143. Bölümüne Hazır Olun! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Çok Güzel Hareketler 2 | 143. Bölüm Tanıtım 2

[ad_2]

cok guzel hareketler bunlar,çok güzel hareketler 2,çgh 2,bkm,beşiktaş kültür merkezi,yılmaz erdoğan,yeni bölüm,çghb 2,çok güzel hareketler 2 yeni bölüm izle,çok güzel hareketler 2 izle,çok güzel hareketler oyuncular,safa sarı,atakan çelik,eser yenenler,bkm mutfak,son bölüm,star tv,çok güzel hareketler 2 tek parça,çgh 143. bölüm tanıtım,çgh 143,çok güzel hareketler 143 tanıtım

Çok Güzel Hareketler 2 | 143. Bölüm Tanıtım 2 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın