Çok Güzel Hareketler 2’nin 142. Bölümüne Hazır Olun! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Çok Güzel Hareketler 2, Türkiye’nin en sevilen komedi programlarından biridir ve her hafta milyonlarca insan tarafından izlenmektedir. 23 Nisan Pazar günü saat 20:00’de yeni bölümüyle Star TV’de yayınlanacak olan Çok Güzel Hareketler 2, yine izleyicileri kahkahalara boğacak.

Programda yer alan Yılmaz Erdoğan ve diğer oyuncular, her hafta farklı skeçler ve komik karakterlerle izleyicileri güldürmeyi başarıyor. Bu hafta da beklenenin üzerinde bir performans sergileyecekleri kesin.

Çok Güzel Hareketler 2’nin resmi hesaplarına abone olarak, programla ilgili en son haberleri ve özel içerikleri takip edebilirsiniz. BKM Kanalı ve BKM Müzik Kanalı da aynı şekilde takip edilebilir.

Beşiktaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programın mutfak bölümü de oldukça ilgi çekici. Programın bu bölümünde, ünlü şeflerin yemek tarifleri ve mutfak sırları paylaşılıyor.

142. bölüm tanıtımı da oldukça heyecan verici görünüyor. İzleyiciler, bu bölümde neler olacağını merakla bekliyorlar.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Çok Güzel Hareketler 2 hangi kanalda yayınlanıyor?
Çok Güzel Hareketler 2, Star TV’de yayınlanıyor.

– Yılmaz Erdoğan programda hangi karakterleri canlandırıyor?
Yılmaz Erdoğan, programda farklı karakterleri canlandırıyor. Her hafta farklı skeçlerle izleyicileri güldürüyor.

– Programın mutfak bölümünde neler yapılıyor?
Programın mutfak bölümünde ünlü şeflerin yemek tarifleri ve mutfak sırları paylaşılıyor. İzleyiciler, bu bölümde yeni tarifler öğrenebilirler.

Çok Güzel Hareketler 2 | 142. Bölüm Tanıtımı Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Çok Güzel Hareketler 2'nin 142. Bölümüne Hazır Olun! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Çok Güzel Hareketler 2 | 142. Bölüm Tanıtımı

cok guzel hareketler bunlar,çok güzel hareketler 2,çgh 2,bkm,beşiktaş kültür merkezi,yılmaz erdoğan,yeni bölüm,çghb 2,çok güzel hareketler 2 yeni bölüm izle,çok güzel hareketler 2 izle,çok güzel hareketler oyuncular,safa sarı,atakan çelik,eser yenenler,bkm mutfak,son bölüm,star tv,çok güzel hareketler 2 tek parça,çgh 142. bölüm tanıtım,çgh 142,çok güzel hareketler 142 tanıtım

Çok Güzel Hareketler 2 | 142. Bölüm Tanıtımı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın