Dolandırıcılar Telefonla 10 Milyon TL’lik Vurgun Yaptı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

İstanbul’da Telefon Dolandırıcılarından 10 Milyon TL Vurgun!

İstanbul Eyüp Sultan’da yaşayan bir kişi, son zamanlarda artan telefon dolandırıcılığı vakalarının mağdurlarından biri oldu. Kendisini polis olarak tanıtan dolandırıcılar, banka hesaplarının terör örgütü tarafından ele geçirildiğini iddia ederek, 10 milyon lirasını kaptırdı.

Dolandırıcılık Hikayesi

Bir gün telefonla aranan kişi, karşısındaki kişinin polis olduğunu söyleyen bir sesle karşılaştı. Dolandırıcılar, banka hesaplarının terör örgütü tarafından ele geçirildiğini ve bu paraların güvende olmadığını iddia etti. Mağdur, bu söylemlere inanarak altınlarını ve paralarını bir poşete koydu ve belirlenen adrese teslim etmek üzere yola çıktı.

Teslimat anları ise güvenlik kameralarına yansıdı. Dolandırıldığını fark eden mağdur, durumu hemen polise bildirip şikayetçi oldu. Dolandırıcılık Büro Amirliği de hemen soruşturma başlattı.

Şüpheliler Yakalandı

Güvenlik kameralarını izleyen ekipler, dolandırıcılığı gerçekleştiren iki şüphelinin kimliklerini tespit etti. Şüpheliler, yapılan operasyonla gözaltına alındı. Polis, daha önce de birçok kişiyi aynı yöntemle dolandırdıklarını belirledi. Şüpheliler adliyeye sevk edildi ve tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Dolandırıcılık olayı nerede gerçekleşti?

Olay, İstanbul Eyüp Sultan’da gerçekleşti.

2. Dolandırıcılar kendilerini nasıl tanıttı?

Dolandırıcılar, kendilerini polis olarak tanıttılar.

3. Mağdur ne kadar bir miktarı dolandırıcılara kaptırdı?

Mağdur, 10 milyon lirasını dolandırıcılara kaptırdı.

4. Dolandırıcılık anı güvenlik kameralarına yansıdı mı?

Evet, dolandırıcılık anı güvenlik kameralarına yansıdı.

5. Şüpheliler yakalandı mı?

Evet, şüpheliler yapılan operasyonla yakalandı ve tutuklandı.

Dolandırıcılar Telefonla 10 Milyon TL'lik Vurgun Yaptı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Telefonla 10 milyon TL vurgun yaptılar Fragmanı:

Dolandırıcılar Telefonla 10 Milyon TL'lik Vurgun Yaptı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Telefonla 10 milyon TL vurgun yaptılar

[ad_2]

haber,haberler,son dakika,son dakika haberleri,gündem,cnn türk,cnn türk canlı,canlı yayın,cnn,canlı haber,haber izle,son dakika haber,telefon dolandırıcılığı,dolandırıcılar,telefonla dolandırılma,telefonla dolandırıcılık yöntemleri,kendini polis savcı olarak tanıtan,kendini polis diye tanıtan dolandırıcılar

Telefonla 10 milyon TL vurgun yaptılar içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın