Eğlenceli ve Yaratıcı Bebek Bezi: Bezi Patlama! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Bezi Patlama! Değiştiren Bebek Bezi Çocuklar İçin Çizgi Filmler Baby Alive Türkçe – Canlı Yayin

Abone olmak için buraya tıkla!

Mevsimi 2 Bölümler:

Baby Alive resmi kanalı hakkında: Baby Alive Resmi Kanalına ve Baby Alive’ın YouTube’daki evine hoş geldiniz!

Sadece Baby Alive hayranlarına özel, harikalarla dolu bir dünya yarattık! Baby Alive karakterlerinin yaşantısına göz atmak, onları arkadaşlarıyla oynarken, günlük rutinlerini paylaşırken, öyküler anlatırken ve birbirlerine bakmayı öğrenirken görmek için sevimli kliplerimizi ve videolarımızı izleyin.

Süper eğlenceli yeni Baby Alive filmlerini izleyin, Charlie ve 3 şaşkın ve sevimli bebeğinin günlük maceralarına siz de katılın. 3 şaşkın bebekler kimler mi? Lulu, Tilly ve Teo! Charlie bu şirin mi şirin bebeklere bakmayı çok seviyor — ama bez değiştirme ve günlük rutinleri gerçekleştirme derken işler gürültülü, darmadağınık ve kesinlikle çok yorucu bir hale gelebiliyor! Olamaz, yoksa Teo yine ağlamaya mı hazırlanıyor? Ya da Lulu uf mu olmuş? Çocuklara yönelik bu eğlenceli çizgi filmde, bir sonraki karede ne olacağını bilmenize asla imkan yok! Charlie yardıma ihtiyaç duyunca, bir kızın isteyebileceği en göz kamaştırıcı dostlarını çağırır: Glo Pixies! Siena Sparkle, Sammie Shimmer ve Gigi Glimmer her zaman bir tutam Glo Pixies sihriyle yardıma hazır. Haydi sen de heyecana katıl, hatta Cadılar Bayramı ve Şükran Günü gibi özel etkinliklerde tüm Baby Alive ailesiyle birlikte kutlamalarda yerini al.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Baby Alive karakterleri kimlerdir?

2. Charlie’nin bakımıyla ilgili ne gibi zorluklarla karşılaşılıyor?

3. Glo Pixies nedir ve Charlie’ye nasıl yardımcı oluyorlar?

4. Baby Alive videolarında neler izleyebiliriz?

5. Özel etkinliklerde Baby Alive ailesiyle nasıl kutlamalara katılabiliriz?

Eğlenceli ve Yaratıcı Bebek Bezi: Bezi Patlama! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Bezi Patlama! Değiştiren Bebek Bezi Çocuklar İçin Çizgi Filmler Baby Alive Türkçe – Canlı Yayin Fragmanı:

Eğlenceli ve Yaratıcı Bebek Bezi: Bezi Patlama! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Bezi Patlama! Değiştiren Bebek Bezi Çocuklar İçin Çizgi Filmler Baby Alive Türkçe – Canlı Yayin

[ad_2]

Baby Alive Türkçe,Büyüyen Bebeğim,Glo pixies,Prenses Ellie,animasyon,ağlayan bebekler,baby alive,baby alive turkish,bebekler,büyü,cry babies türkçe,doğum günü,eğitimsel videolar,kids tv türkçe,komik maceralar,kreş,kukuli,kız çocuklar için videolar,oyuncak bebek,oyuncak bebekler,tüm bölümler,tüm maceralar,türkçe çizgi film,Çocuklar İçin Çizgi Filmler,çizgi film,çizgi film izle,çocuk,çocuklar için oyuncak

Bezi Patlama! Değiştiren Bebek Bezi Çocuklar İçin Çizgi Filmler Baby Alive Türkçe – Canlı Yayin içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın