Emanet 563. Bölüm Fragmanı: Başınız Sağ Olsun , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Emanet 563. Bölüm Fragman İncelemesi: “Başınız Sağ Olsun”

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, üçüncü sezon yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. 563. bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyicileri heyecanlandırdı. “Başınız Sağ Olsun” adıyla yayınlanacak olan bölümde neler olacağı merak konusu.

Fragman İncelemesi

Fragman, yine duygusal anlara sahne oluyor. İlk sahnede, Ali ve Seher’in birbirlerine sarılıp ağladıkları görülüyor. Ardından, Ali’nin “Başınız sağ olsun” dediği sahne geliyor. Bu sahneden sonra, Ali’nin ailesi ve Seher’in ailesi arasında gerilim yaşandığı görülüyor. Fragmanın sonunda ise, Ali’nin babası tarafından vurulduğu sahne yer alıyor.

Oyuncular ve Yönetmenler

Emanet’in başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Nanuka Stambolishvili yer alıyor. Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya gibi isimler de dizide önemli roller üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Ayhan Özen ve Taner Tunç oturuyor.

Senaryo ve Yapım

Dizinin senaryosu Başak Yazı Odası tarafından yazılıyor. Yapımını ise Karamel Yapım üstleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Emanet’in konusu nedir?

Emanet, aşkın kalbin en derininde saklandığına inanan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Dizide, Ali ve Seher’in aşkı, ailelerinin arasındaki engellerle mücadele etmesiyle şekilleniyor.

Emanet’in hangi kanalda yayınlanıyor?

Emanet, Kanal 7’de yayınlanıyor.

Emanet’in başrollerinde kimler yer alıyor?

Emanet’in başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Nanuka Stambolishvili yer alıyor.

Emanet’in yönetmenleri kimlerdir?

Emanet’in yönetmenleri Ayhan Özen ve Taner Tunç’tur.

Emanet 563. Bölüm Fragmanı: Başınız Sağ Olsun , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Emanet 563. Bölüm Fragman | “Başınız Sağ Olsun” @EmanetDizisi Fragmanı:

Emanet 563. Bölüm Fragmanı: Başınız Sağ Olsun , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Emanet 563. Bölüm Fragman | “Başınız Sağ Olsun” @EmanetDizisi

[ad_2]

Emanet Dizisi,Emanet Yeni Bölüm,Kanal 7 Emanet Dizisi,Emanet Dizisi İzle,Emanet Son Bölüm,Emanet Dizisi Tek Parça,Emanet Dizisi Full,Kanal 7,Kanal 7 Dizileri,Halil İbrahim Ceyhan,Berat Yusuf Özkan,Melih Özkaya,Tolga Pancaroğlu,emanet 3. sezon,emanet son bölüm izle,kanal 7 emanet,emanet nana,emanet yaman,Nanuka Stambolishvili,emanet fragman,emanet tanıtım,emanet yeni bölüm,emanet son bölüm,emanet yeni bölüm fragmanı,Emanet 563. Bölüm Tanıtım

Emanet 563. Bölüm Fragman | “Başınız Sağ Olsun” @EmanetDizisi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın