Emanet 567. Bölüm Tanıtımı | Katilin Sırrı Ortaya Çıkıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Emanet 567. Bölüm Tanıtım | Katil

Emanet dizisi, Kanal 7’nin büyük bir ilgiyle takip edilen yapımlarından biri olarak üçüncü sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Seher’in ölümüyle derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un sessizliğe gömülen hayatı, Emanet ile ekrandaki yerini alacak.

Yaman ve Yusuf’un Zorlu Hikayesi

Yaman, hayatının alt üst olduğunu düşünürken bir yandan da teyzesini kaybeden minik Yusuf ile aynı acıyı paylaşmaktadır. Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü, Emanet dizisiyle izleyicisiyle buluşacak. Bu sezon aksiyon dozunu arttıran dizi, ekranların heyecanla takip edilen yapımlarından biri olmaya devam edecek.

Üçüncü Sezon Hikayesi

Seher’in ölümünden üç ay sonra hikaye başlar. Seher’in ölümü, aslında hain bir tuzağın kurbanı olan Aziz’in üzerine kalır. Aziz’in kardeşinin kanıyla aile imparatorluğunun başına geçen Topal, Yaman’ı hapse attırmak için elinden geleni yapar, ancak amacına ulaşamaz. Yaman, Aziz’i öldürme suçuyla göz altına alınsa da suçsuz olduğu kanıtlanır.

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanırken, Yaman ise hem ölen karısının yasını tutmakta hem de yeğenini yeniden güldürmek istemektedir. Ancak Yaman’ın çözümleri işe yaramaz. Bir gün konağa gelen bir yabancı, Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Yusuf’un kalbini tüm dünyaya kapatan yüzü yeniden gülecek mi? Tüm bu sorular ve daha fazlası Emanet dizisiyle Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Emanet Dizisi Yaratıcı Kadrosu

Emanet dizisinin yönetmenleri Ayhan Özen ve Taner Tunç’tur. Başrollerde Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan ve Gülderen Güler Melih Özkaya yer almaktadır. Senaryo ise Başak Yazı Odası tarafından yazılmaktadır. Dizinin yapımcısı ise Karamel Yapım’dır.

Emanet Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Emanet dizisi, heyecan dolu hikayesiyle Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de izleyicilerle buluşacak. Bu sezonun merakla beklenen bölümlerini kaçırmamak için takipte kalın!

Sıkça Sorulan Sorular

1. Emanet dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Emanet dizisi Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

2. Emanet dizisinin yönetmenleri kimlerdir?

Emanet dizisinin yönetmenleri Ayhan Özen ve Taner Tunç’tur.

3. Emanet dizisinin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Emanet dizisinin başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan ve Gülderen Güler Melih Özkaya yer almaktadır.

4. Emanet dizisi hangi gün ve saatte yayınlanacak?

Emanet dizisi Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da yayınlanacak.

Emanet 567. Bölüm Tanıtımı | Katilin Sırrı Ortaya Çıkıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Emanet 567. Bölüm Tanıtım | Katil Fragmanı:

Emanet 567. Bölüm Tanıtımı | Katilin Sırrı Ortaya Çıkıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Emanet 567. Bölüm Tanıtım | Katil

[ad_2]

Emanet Dizisi,Emanet Yeni Bölüm,Kanal 7 Emanet Dizisi,Emanet Dizisi İzle,Emanet Son Bölüm,Emanet Dizisi Tek Parça,Emanet Dizisi Full,Kanal 7,Kanal 7 Dizileri,Halil İbrahim Ceyhan,Berat Yusuf Özkan,Melih Özkaya,Tolga Pancaroğlu,emanet 3. sezon,emanet son bölüm izle,kanal 7 emanet,emanet nana,emanet yaman,Nanuka Stambolishvili,emanet fragman,emanet tanıtım,emanet yeni bölüm,emanet son bölüm,emanet yeni bölüm fragmanı,Emanet 567. Bölüm Tanıtım

Emanet 567. Bölüm Tanıtım | Katil içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın