Emanet 569. Bölüm Tanıtımı | Son Şanslar Tükeniyor , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Emanet 569. Bölüm Tanıtım | Artık Kaçış Yok

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Emanet, üçüncü sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Seher’in ölümünün ardından derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un sessizliğe gömülen hayatı, Emanet ile ekrandaki yerini alacak.

Yaman ve Yusuf’un Zorlu Hikayesi

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşacak. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Üçüncü Sezon Hikayesi

Seher’in ölümünün ardından üç ay geçer. Seher’in ölümü kendisi de aslında hain bir tuzağın kurbanı olan Aziz’in üstüne kalır. Asıl azmettirici olan Topal ellerinde kardeşinin kanı ile aile imparatorluğunun başına geçerken, Yaman’ı da hapse attırmak için elinden yapar fakat amacına ulaşamaz. Geçen üç ayın içinde, Yaman, Aziz’i öldürme suçuyla göz altına alınsa da işlenen suçtan aklanır.

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Yaman yeğeninin tekrar eskisi gibi olması için birçok yol dener. Bir gün konağa bir yabancı gelir. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Emanet Dizisi Oyuncuları ve Yapım Ekibi

Emanet dizisinde başrolleri Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan ve Gülderen Güler Melih Özkaya paylaşıyor. Dizinin yönetmenleri Ayhan Özen ve Taner Tunç, senaryosu ise Başak Yazı Odası tarafından kaleme alınıyor. Yapımını ise Karamel Yapım üstleniyor.

Emanet 569. Bölüm Fragmanı

Merakla beklenen Emanet 569. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda neler olacağına dair ipuçları veriliyor. İzleyiciler, heyecanla yeni bölümü beklemeye başladı. Emanet 569. bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Emanet 569. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Emanet 569. bölümü heyecanla bekleniyor. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu. Dizi severler, cumartesi ve pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de Emanet’in yeni bölümünü izleyebilirler.

Emanet Dizisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. Emanet dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Emanet dizisi Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

2. Emanet dizisinin başrol oyuncuları kimlerdir?

Emanet dizisinin başrollerini Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan ve Gülderen Güler Melih Özkaya paylaşmaktadır.

3. Emanet dizisinin yönetmenleri kimlerdir?

Emanet dizisinin yönetmenleri Ayhan Özen ve Taner Tunç’tur.

4. Emanet dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Emanet dizisi cumartesi ve pazar günleri saat 19:00’da yayınlanmaktadır.

5. Emanet dizisinin yapımcısı kimdir?

Emanet dizisinin yapımcısı Karamel Yapım’dır.

Emanet 569. Bölüm Tanıtımı | Son Şanslar Tükeniyor , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Emanet 569. Bölüm Tanıtım | Artık Kaçış Yok Fragmanı:

Emanet 569. Bölüm Tanıtımı | Son Şanslar Tükeniyor , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Emanet 569. Bölüm Tanıtım | Artık Kaçış Yok

[ad_2]

Emanet Dizisi,Emanet Yeni Bölüm,Kanal 7 Emanet Dizisi,Emanet Dizisi İzle,Emanet Son Bölüm,Emanet Dizisi Tek Parça,Emanet Dizisi Full,Kanal 7,Kanal 7 Dizileri,Halil İbrahim Ceyhan,Berat Yusuf Özkan,Melih Özkaya,Tolga Pancaroğlu,emanet 3. sezon,emanet son bölüm izle,kanal 7 emanet,emanet nana,emanet yaman,Nanuka Stambolishvili,emanet fragman,emanet tanıtım,emanet yeni bölüm,emanet son bölüm,emanet yeni bölüm fragmanı,Emanet 569. Bölüm Tanıtım

Emanet 569. Bölüm Tanıtım | Artık Kaçış Yok içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın