Emanet 587. Bölüm Tanıtımı | Laf Söyletmem , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Emanet 587. Bölüm Tanıtım | Laf Söyletmem – Fragman İncelemesi

Emanet Dizisi Üçüncü Sezonuyla Sevenleriyle Buluşuyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Emanet, üçüncü sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Seher’in ölümüyle derin bir yas içine gömülen Yaman ve Yusuf’un sessizliğe gömülen hayatları, Emanet ile tekrar ekranda yerini alacak.

Yaman ve Yusuf’un Acı Dolu Hikayesi

Yaman, hayatının altüst olduğunu düşünürken bir yandan da teyzesini kaybeden Yusuf ile birlikte büyük bir acıyla sınanır. Seher’in vefatıyla birlikte yaşadıkları bu acı dolu hikaye, Emanet dizisiyle izleyicilerle buluşacak. Heyecanla takip edilen dizi, üçüncü sezonda aksiyonu arttıracak.

Üçüncü Sezon Hikayesi

Seher’in ölümünden sonra üç ay geçer. Aziz, aslında hain bir tuzağın kurbanı olan Seher’in ölümüyle suçlanır. Aziz’in yerine geçen Topal ise kardeşinin kanıyla aile imparatorluğunun başına geçerken, Yaman’ı da hapse attırmak için elinden geleni yapar. Ancak Yaman, suçsuz olduğunu kanıtlar ve serbest kalır.

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanırken, Yaman ise yeğenini yeniden güldürmek için çareler arar. Ancak Yaman’ın denediği her yol başarısız olur. Bir gün konağa gelen bir yabancı, Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Yusuf’un kalbi tekrar gülecek mi? Tüm bu sorular ve daha fazlası Emanet dizisiyle Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Emanet Dizisi Cumartesi ve Pazar Günleri Kanal 7’de

Büyük bir yasa boğulan Yaman ve ağabeyinin katilini arayan Nana’nın hikayesi, Emanet dizisiyle Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de izleyicilerle buluşuyor.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Sıkça Sorulan Sorular

1. Emanet dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Emanet dizisi Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

2. Emanet dizisinin üçüncü sezonu ne zaman başlıyor?

Emanet dizisinin üçüncü sezonu yakında başlayacak.

3. Dizinin başrol oyuncuları kimlerdir?

Emanet dizisinin başrol oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya’dır.

4. Emanet dizisi hangi yapımcı tarafından yapılmaktadır?

Emanet dizisi Karamel Yapım tarafından yapılmaktadır.

Emanet 587. Bölüm Tanıtımı | Laf Söyletmem , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Emanet 587. Bölüm Tanıtım | Laf Söyletmem Fragmanı:

Emanet 587. Bölüm Tanıtımı | Laf Söyletmem , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Emanet 587. Bölüm Tanıtım | Laf Söyletmem

[ad_2]

Emanet Dizisi,Emanet Yeni Bölüm,Kanal 7 Emanet Dizisi,Emanet Dizisi İzle,Emanet Son Bölüm,Emanet Dizisi Tek Parça,Emanet Dizisi Full,Kanal 7,Kanal 7 Dizileri,Halil İbrahim Ceyhan,Berat Yusuf Özkan,Melih Özkaya,Tolga Pancaroğlu,emanet 3. sezon,emanet son bölüm izle,kanal 7 emanet,emanet nana,emanet yaman,Nanuka Stambolishvili,emanet fragman,emanet tanıtım,emanet yeni bölüm,emanet son bölüm,emanet yeni bölüm fragmanı,Emanet 587. Bölüm Tanıtım

Emanet 587. Bölüm Tanıtım | Laf Söyletmem içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın