Emanet Dizisi 563. Bölüm Tanıtımı: Başınız Sağ Olsun , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Emanet 563. Bölüm Tanıtım | Başınız Sağ Olsun

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Emanet üçüncü sezonuyla izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Seher’in ölümüyle derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un hikayesi Emanet ile devam ediyor. Üçüncü sezonun hikayesi, Topal’ın kardeşinin kanıyla aile imparatorluğunun başına geçmesi ve Yaman’ın hapse atılmak istenmesiyle başlıyor. Ancak Yaman işlenen suçtan aklanıyor ve Yusuf, Seher’in ölümüyle içine kapanıyor. Yaman, yeğenini yeniden güldürmek için çözümler ararken, hayatlarına bir yabancı giriyor. Bu yabancı, Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek?

Üçüncü Sezon Hikayesi

Seher’in ölümünün ardından üç ay geçer. Asıl azmettirici olan Topal, kardeşinin kanıyla aile imparatorluğunun başına geçer. Yaman ise hapse atılmak istenir ama işlenen suçtan aklanır. Seher’in ölümüyle içine kapanan Yusuf’un yasını tutan Yaman, yeğenini yeniden güldürmek için çözümler arar. Ancak bir türlü başarılı olamaz. Bir gün konağa bir yabancı gelir ve hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek?

Emanet Dizisi Oyuncuları

  • Halil İbrahim Ceyhan
  • Nanuka Stambolishvili
  • Berat Yusuf Özkan
  • Gülderen Güler Melih Özkaya

Emanet Dizisi Yönetmenleri

  • Ayhan Özen
  • Taner Tunç

Emanet Dizisi Senaryo

Başak Yazı Odası

Emanet Dizisi Yapım

Karamel Yapım

Emanet Dizisi İzleyicileri Neler Bekliyor?

Emanet, üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttırarak izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yaman ve Yusuf’un hikayesi, Seher’in ölümüyle derin bir yasa bürünürken, Topal’ın kardeşinin kanıyla aile imparatorluğunun başına geçmesiyle yeni bir boyut kazanıyor. Yaman, yeğenini yeniden güldürmek için çözümler ararken, hayatlarına bir yabancı giriyor ve her şey değişiyor. Emanet, Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de izleyicileriyle buluşuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Emanet Dizisi Ne Zaman Başladı?

Emanet dizisi ilk kez 2020 yılında Kanal 7’de yayınlanmaya başladı.

Emanet Dizisi Hangi Günler Yayınlanıyor?

Emanet dizisi Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de yayınlanıyor.

Emanet Dizisi Hangi Yapım Şirketi Tarafından Üretiliyor?

Emanet dizisi Karamel Yapım tarafından üretiliyor.

Emanet Dizisi 563. Bölüm Tanıtımı: Başınız Sağ Olsun , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Emanet 563. Bölüm Tanıtım | Başınız Sağ Olsun Fragmanı:

Emanet Dizisi 563. Bölüm Tanıtımı: Başınız Sağ Olsun , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Emanet 563. Bölüm Tanıtım | Başınız Sağ Olsun

[ad_2]

Emanet Dizisi,Emanet Yeni Bölüm,Kanal 7 Emanet Dizisi,Emanet Dizisi İzle,Emanet Son Bölüm,Emanet Dizisi Tek Parça,Emanet Dizisi Full,Kanal 7,Kanal 7 Dizileri,Halil İbrahim Ceyhan,Berat Yusuf Özkan,Melih Özkaya,Tolga Pancaroğlu,emanet 3. sezon,emanet son bölüm izle,kanal 7 emanet,emanet nana,emanet yaman,Nanuka Stambolishvili,emanet fragman,emanet tanıtım,emanet yeni bölüm,emanet son bölüm,emanet yeni bölüm fragmanı,Emanet 563. Bölüm Tanıtım

Emanet 563. Bölüm Tanıtım | Başınız Sağ Olsun içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın