Esaret Dizisi 95. Bölüm Fragmanı: İhanetin Bedeli! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Esaret Dizisi 95. Bölüm Fragmanı İncelemesi: Orhun ve Hira’nın İntikamla Yoğrulan Aşkı

Kanal 7’nin sevilen yerli dizisi Esaret, heyecan dolu yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerini Cenk Torun ve Mahassine Merabet’in paylaştığı dizi, intikam ve aşkın düellosunu konu alıyor. Esaret’in 95. bölüm fragmanı da oldukça merak uyandırıcı.

Fragmanda, Demirhanlı Konağı’nın lideri Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşinin korkunç bir cinayete kurban gitmesiyle başlayan olaylar zinciri anlatılıyor. Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmak için yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışıyor. Afrika’dan dönerken ise içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Orhun’un intikam hırsıyla yanıp tutuşan karakteri ile Hira’nın günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır karakteri arasındaki çekişme, diziye aksiyon dolu bir hava katıyor.

Esaret, Başak Yazı Odası’nın senaryosuyla Ayhan Özen ve Serkan Mut’un yönetmenliğinde izleyicilerle buluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pınar Alçınkaya, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Cerensu Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem ve Sinem Karaçoban yer alıyor.

Esaret, hafta içi her gün saat 19:00’da Kanal 7’de yayınlanıyor. Dizinin tüm bölümlerini izlemek için Kanal 7’nin YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Esaret Dizisi kaç bölüm sürecek?

Esaret Dizisi’nin kaç bölüm süreceği henüz açıklanmadı.

Esaret Dizisi hangi günler yayınlanıyor?

Esaret Dizisi, hafta içi her gün saat 19:00’da Kanal 7’de yayınlanıyor.

Esaret Dizisi’nin oyuncu kadrosunda kimler var?

Esaret Dizisi’nin oyuncu kadrosunda Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pınar Alçınkaya, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Cerensu Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem ve Sinem Karaçoban yer alıyor.

Esaret Dizisi 95. Bölüm Fragmanı (21 Nisan Cuma) Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Esaret Dizisi 95. Bölüm Fragmanı: İhanetin Bedeli! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Esaret Dizisi 95. Bölüm Fragmanı (21 Nisan Cuma)

esaret,esaret dizisi,esaret kanal 7,esaret konusu,esaret oyuncuları,esaret tanıtım,esaret kanal 7 dizileri,kanal 7 dizileri,günlük diziler,yerli diziler,esaret dizisi izle,yeni dizi,yeni bölüm,yerli dizi,kanal 7,esaret 95. bölüm,esaret 95. bölüm tanıtım,esaret 21 nisan,esaret 95. bölüm fragman,esaret yeni bölüm,esaret yeni fragman,esaret dizisi fragmanları,esaret episode 7,esaret turkish series,redemption series,redemption

Esaret Dizisi 95. Bölüm Fragmanı (21 Nisan Cuma) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın