Esaret Dizisi’nin Heyecan Dolu 108. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Esaret Dizisi 108. Bölüm Fragmanı İncelemesi: Orhun ve Hira’nın Öyküsü

Kanal 7’nin sevilen yerli dizisi Esaret, 108. bölüm fragmanıyla izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor. Başrollerini Cenk Torun ve Mahassine Merabet’in paylaştığı dizi, intikam ve aşkın düellosuna odaklanıyor. Fragmanın başında Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılıyor. Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gidiyor. Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyuyor ve yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışıyor.

Fragmanın devamında Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Hira, günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazırdır. Orhun’un kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan kişiliği, Hira’nın vicdanının esiri olmasıyla çarpışıyor. İkili arasında yoğun bir aşk ve intikam duygusu hakim oluyor.

Esaret, Afrika’dan İstanbul’a kadar uzanan bir öyküyü anlatıyor. Kader, çöl rüzgarlarını İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ‘esaret’ başlamıştır bir kere. Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de izleyicilerle buluşuyor.

Esaret Dizisi, Başak Yazı Odası’nın senaryosuyla Ayhan Özen ve Serkan Mut’un yönetmenliğinde Karamel Yapım tarafından hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pınar Alçınkaya, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Cerensu Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem ve Sinem Karaçoban yer alıyor.

Esaret Dizisi 108. Bölüm Fragmanı, 10 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal 7’de yayınlanacak. Diziye dair tüm gelişmeleri takip etmek için Esaret Dizisi kanalına abone olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:
Esaret Dizisi’nin konusu nedir?
Esaret Dizisi, intikam ve aşkın düellosuna odaklanan bir yerli dizidir. Orhun ve Hira’nın öyküsünü anlatır.

Esaret Dizisi’nin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?
Esaret Dizisi’nin oyuncu kadrosunda Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pınar Alçınkaya, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Cerensu Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem ve Sinem Karaçoban yer almaktadır.

Esaret Dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?
Esaret Dizisi, hafta içi her gün saat 19:00’da Kanal 7’de yayınlanmaktadır.
Esaret Dizisi'nin Heyecan Dolu 108. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Esaret Dizisi 108. Bölüm Fragmanı (10 Mayıs Çarşamba) Fragmanı:

Esaret Dizisi'nin Heyecan Dolu 108. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Esaret Dizisi 108. Bölüm Fragmanı (10 Mayıs Çarşamba)

[ad_2]

esaret,esaret dizisi,esaret kanal 7,esaret konusu,esaret oyuncuları,esaret tanıtım,esaret kanal 7 dizileri,kanal 7 dizileri,günlük diziler,yerli diziler,esaret dizisi izle,yeni dizi,yeni bölüm,yerli dizi,kanal 7,esaret 108. bölüm,esaret 108. bölüm tanıtım,esaret 10 mayıs,esaret 108. bölüm fragman,esaret yeni bölüm,esaret yeni fragman,esaret dizisi fragmanları,esaret episode 7,esaret turkish series,redemption series,redemption

Esaret Dizisi 108. Bölüm Fragmanı (10 Mayıs Çarşamba) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın