Esaret Dizisi’nin Heyecan Dolu 134. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Esaret Dizisi 134. Bölüm Fragmanı İncelemesi: Orhun ve Hira’nın İntikamla Yoğrulan Aşkı

Esaret, Kanal 7’nin yeni yerli dizisi ve hafta içi her akşam saat 19:00’da yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Dizinin başrollerini Cenk Torun ve Mahassine Merabet paylaşıyor. Esaret, intikam ve aşkın düellosunu konu alıyor ve izleyicileri her bölümde heyecanlandırıyor.

Dizinin 134. bölüm fragmanında, Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılıyor. Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gidiyor. Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyuyor ve yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışıyor.

Afrika’dan dönerken Orhun’un yanında köle bir kız olan Hira var. Orhun, Hira’yı kurtarmak için onu yanına alıyor ve bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacak ne de Orhun Demirhanlı. Hira, vicdanının esiri olurken Orhun ise kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşuyor.

Esaret, Orhun ve Hira’nın öyküsünü anlatıyor ve izleyicileri her bölümde merakla bekletiyor. Dizinin senaryosu Başak Yazı Odası tarafından yazılıyor ve yönetmenliğini Ayhan Özen ve Serkan Mut yapıyor.

Esaret Dizisi 134. Bölüm Fragmanı, 15 Haziran Perşembe günü Kanal 7’de yayınlanacak. Fragmanı izlemek için Esaret Dizisi kanalına abone olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Esaret Dizisi ne hakkında?

Esaret, intikam ve aşkın düellosunu konu alan bir yerli dizi.

Dizinin başrollerinde kimler var?

Dizinin başrollerini Cenk Torun ve Mahassine Merabet paylaşıyor.

Hangi günler ve saatlerde yayınlanıyor?

Esaret, hafta içi her akşam saat 19:00’da yeni bölümleriyle Kanal 7’de yayınlanıyor.

Dizinin senaryosunu kim yazıyor?

Esaret Dizisi’nin senaryosu Başak Yazı Odası tarafından yazılıyor.

Dizinin yönetmenleri kimler?

Esaret Dizisi’nin yönetmenliğini Ayhan Özen ve Serkan Mut yapıyor.

Esaret Dizisi'nin Heyecan Dolu 134. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Esaret Dizisi 134. Bölüm Fragmanı (15 Haziran Perşembe) Fragmanı:

Esaret Dizisi'nin Heyecan Dolu 134. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Esaret Dizisi 134. Bölüm Fragmanı (15 Haziran Perşembe)

[ad_2]

esaret,esaret dizisi,esaret kanal 7,esaret konusu,esaret oyuncuları,esaret tanıtım,esaret kanal 7 dizileri,kanal 7 dizileri,günlük diziler,yerli diziler,esaret dizisi izle,yeni dizi,yeni bölüm,yerli dizi,kanal 7,esaret 134. bölüm,esaret 134. bölüm tanıtım,esaret 15 Haziran,esaret 134. bölüm fragman,esaret yeni bölüm,esaret yeni fragman,esaret dizisi fragmanları,esaret episode 7,esaret turkish series,redemption series,redemption

Esaret Dizisi 134. Bölüm Fragmanı (15 Haziran Perşembe) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın