Esaret Dizisi’nin Heyecan Dolu 99. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Esaret Dizisi’nin 99. bölümü heyecanla bekleniyor! Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Esaret, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Bu hafta da aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekecek olan Esaret’in 99. bölümünde neler olacak?

Dizinin başrollerini Cenk Torun ve Mahassine Merabet paylaşıyor. Orhun karakterini canlandıran Cenk Torun, intikam hırsıyla yanıp tutuşan bir karakteri başarıyla canlandırıyor. Mahassine Merabet ise Hira karakteriyle izleyicilerin kalbini kazanıyor. Hira, günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Esaret’in 99. bölümünde Demirhanlı ailesi acı bir haberle sarsılıyor. Ailenin lideri Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gidiyor. Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun, Afrika’dan dönerken köle bir kız olan Hira ile karşılaşıyor. İkili, artık aynı yolda ve ‘esaret’ başlamıştır bir kere.

Esaret Dizisi, Başak Yazı Odası tarafından yazılan senaryosu ve Ayhan Özen – Serkan Mut yönetmenliğiyle izleyicilerin beğenisini topluyor. Dizinin müziklerini ise Minör yapıyor.

Esaret Dizisi’nin 99. bölüm fragmanı, 27 Nisan Perşembe günü yayınlanacak. Dizinin tüm bölümlerini izlemek için Esaret Dizisi kanalına abone olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Esaret Dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?
Esaret Dizisi, Kanal 7’de yayınlanıyor.

Esaret Dizisi’nin başrollerinde kimler var?
Cenk Torun ve Mahassine Merabet, Esaret Dizisi’nin başrollerinde yer alıyor.

Esaret Dizisi’nin senaryosunu kim yazıyor?
Esaret Dizisi’nin senaryosunu Başak Yazı Odası yazıyor.

Esaret Dizisi’nin müziklerini kim yapıyor?
Esaret Dizisi’nin müziklerini Minör yapıyor.
Esaret Dizisi'nin Heyecan Dolu 99. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Esaret Dizisi 99. Bölüm Fragmanı (27 Nisan Perşembe) Fragmanı:

Esaret Dizisi'nin Heyecan Dolu 99. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Esaret Dizisi 99. Bölüm Fragmanı (27 Nisan Perşembe)

[ad_2]

esaret,esaret dizisi,esaret kanal 7,esaret konusu,esaret oyuncuları,esaret tanıtım,esaret kanal 7 dizileri,kanal 7 dizileri,günlük diziler,yerli diziler,esaret dizisi izle,yeni dizi,yeni bölüm,yerli dizi,kanal 7,esaret 99. bölüm,esaret 99. bölüm tanıtım,esaret 27 nisan,esaret 99. bölüm fragman,esaret yeni bölüm,esaret yeni fragman,esaret dizisi fragmanları,esaret episode 7,esaret turkish series,redemption series,redemption

Esaret Dizisi 99. Bölüm Fragmanı (27 Nisan Perşembe) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın