Eşim Benzerim Yok 1. Bölüm Fragmanı Şimdi Yayında! @Esim_Benzerim_Yok , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Eşim Benzerim Yok 1. Bölüm Fragmanı İncelemesi

12 yarışmacının bir araya geldiği Eşim Benzerim Yok yarışması, 3 Temmuz Pazartesi günü 16.00’da FOX’ta başlıyor! Bu heyecan dolu yarışmada, büyük ödülü kazanmak için yarışmacılar yeteneklerini, zekalarını ve stratejilerini kullanacaklar.

Yarışmanın Konusu

Yarışma boyunca, yarışmacılar 10 hafta boyunca sürprizlerle dolu bir evde yaşayacaklar. Günlerinin yaklaşık 8 saatini bu evde geçirecek olan yarışmacılar, sadece iyi yemek yapmak, yetenekli olmak veya zeka oyunlarında başarılı olmakla yetinmeyecekler. Aynı zamanda haftanın 5. gününde gerçekleşecek elemeleri de başarıyla atlatmaları gerekecek. Bu da yalnızca yetenek ve zeka değil; aynı zamanda rakiplerin güçlü ve zayıf yönlerini analiz etmeyi, doğru ittifakları kurmayı ve rakiplerle doğru ilişkiler kurmayı gerektirecek.

Ödüller ve Final

Haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı, haftanın ödülüne sahip olacak. Ancak asıl büyük ödül, yarışmanın sonunda kazanan yarışmacının alacağı büyük para ödülü olacak.

Yapım ve Sunucu

Eşim Benzerim Yok yarışması, Bloom Medya tarafından yapılmaktadır. Yapımcı ise Uygar Ataş’tır. Yarışmanın sunucusu ise Burcu Esmersoy’dur.

İlgili Bağlantılar

Sıkça Sorulan Sorular

1. Eşim Benzerim Yok yarışması ne zaman başlıyor?

Eşim Benzerim Yok yarışması 3 Temmuz Pazartesi günü saat 16.00’da başlayacak.

2. Yarışmanın süresi ne kadar?

Yarışma 10 hafta boyunca devam edecek.

3. Yarışmanın büyük ödülü ne?

Yarışmanın büyük ödülü büyük bir para ödülü olacak.

4. Yarışmanın yapımcısı kim?

Yarışmanın yapımcısı Uygar Ataş’tır.

5. Yarışmanın sunucusu kim?

Yarışmanın sunucusu Burcu Esmersoy’dur.

Eşim Benzerim Yok 1. Bölüm Fragmanı Şimdi Yayında! @Esim_Benzerim_Yok , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Eşim Benzerim Yok 1. Bölüm Fragmanı @Esim_Benzerim_Yok Fragmanı:

Eşim Benzerim Yok 1. Bölüm Fragmanı Şimdi Yayında! @Esim_Benzerim_Yok , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Eşim Benzerim Yok 1. Bölüm Fragmanı @Esim_Benzerim_Yok

FOX,FOX Program,FOX Programları,Eşim Benzerim Yok,Eşim Benzerim Yok programı,günlük programlar,burcu esmersoy,burcu esmersoy program,eşim benzerim yok sunucusu,eşim benzerim yok Burcu Esmersoy,Eşim Benzerim Yok İlk Bölümüyle 3 Temmuz Pazartesi FOX’ta!,Eşim Benzerim Yok ilk tanıtım,Eşim Benzerim Yok İlk fragman,Eşim Benzerim Yok Burcu Esmersoy

Eşim Benzerim Yok 1. Bölüm Fragmanı @Esim_Benzerim_Yok içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın