Gizem Dolu Bir Hikayenin Peşinde: İntikam İsteyen Esrarengiz Adam #kısa #türkçe , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

İntikam İsteyen Esrarengiz Adam | Kara Sevdam YouTube Shorts

Yayınlandığı dönemde milyonlarca insanın kalbine taht kuran ve zengin kız ile fakir erkeğin aşkını anlatan Meri Aashiqui Tum Se Hi, ‘Kara Sevdam’ adıyla Kanal 7’de. Kara Sevdam Hint dizisi 159. bölümden en özel sahneleriyle youtube kanalımızda!

Kara Sevdam: Aşkın ve Gururun Hikayesi

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Kara Sevdam, aşkın ve gurur karşısındaki gücünü gün yüzüne çıkarıyor. Zengin kız İshaani’ye aşık olan fakir delikanlı Ranvir’in aşkı, Kara Sevdam ile ekrandaki yerini alıyor. Ranvir’in babası, Ishaani’nin üvey babası Harshad Parekh’in yanında şoför olarak işe girer. Ishaani ve Ranvir, çocukluklarında oluşan arkadaşlıklarını ilerleyen zamanlara taşır. İkisi birlikte büyürken bir gün Ranvir, Ishaani’ya aşık olduğunu fark eder. Ancak babasının Parekh’in şoförü olması genç delikanlının aşkını kalbine gömmesine sebep olur. Ishaani’nin yalnızca en iyi arkadaşı olarak kalan Ranvir, her gün acı çeker. Ranvir’e çok güvenen Harshad ise üvey kızı Ishaani’nin evlenmesi için uygun birini bulma görevini ona verir. Sevdiği kızı kendi eliyle başkasıyla evlendirme görevini üstlenen Ranvir ne yapacak? İshaani yıllardır arkadaşı olarak gördüğü Ranvir’in gerçek duygularını öğrenecek mi? Harshad bu aşk ortaya çıktığında ne tepki verecek? Hepsi ve daha fazlası Kara Sevdam ile ekrandaki yerini alıyor.

Aşkın Engelleri Aşan Hikaye: Kara Sevdam

Aşkın herhangi bir engel tanımadığını anlatan Kara Sevdam, hafta sonu saat 16.00’da Kanal 7’de izleyicileriyle buluşuyor. Bu etkileyici Hint dizisini kaçırmamak için tıklayın ve Kara Sevdam’ın tüm bölümlerini izleyin. Aşkın gücünü keşfetmek için Kanal 7’ye abone olun ve Kara Sevdam Hint Dizisi kanalını takip edin.

Kara Sevdam Hint Dizisi Detayları

  • Oyuncular: Shakti Arora, Radhika Madan, Arjun Bijlani, Parul Chauhan, Gautam Gupta, Ravjeet Singh, Gauri Pradhan Tejwani, Prithvi Sankhala, Hiten Tejwani, Maleeka Ghai
  • Türü: Romantik, Dram
  • Senaryo: Sonali Jaffar
  • Yönetmen: Anil V Kumar
  • Yapım: 2014 – Hindistan

Sıkça Sorulan Sorular

1. Kara Sevdam dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Kara Sevdam dizisi Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

2. Kara Sevdam hangi türde bir dizi?

Kara Sevdam romantik ve dram türünde bir dizidir.

3. Kara Sevdam’ın başrol oyuncuları kimlerdir?

Kara Sevdam dizisinin başrol oyuncuları Shakti Arora, Radhika Madan, Arjun Bijlani, Parul Chauhan, Gautam Gupta, Ravjeet Singh, Gauri Pradhan Tejwani, Prithvi Sankhala, Hiten Tejwani ve Maleeka Ghai’dir.

4. Kara Sevdam kaç yılında yapılmıştır?

Kara Sevdam dizisi 2014 yılında Hindistan’da yapılmıştır.

5. Kara Sevdam’ı nereden izleyebilirim?

Kara Sevdam’ın tüm bölümlerini Kanal 7’de izleyebilirsiniz. Ayrıca Kara Sevdam Hint Dizisi kanalına abone olarak yeni videolardan haberdar olabilirsiniz.

6. Kara Sevdam’ın konusu nedir?

Kara Sevdam, zengin kız İshaani’ye aşık olan fakir delikanlı Ranvir’in aşkını anlatan bir dizidir. Ranvir’in babasının İshaani’nin üvey babası olması ve Ranvir’in şoför olarak çalışması, aşklarının önünde engeller oluşturur.

Gizem Dolu Bir Hikayenin Peşinde: İntikam İsteyen Esrarengiz Adam #kısa #türkçe , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte İntikam İsteyen Esrarengiz Adam #shorts #karasevdam #meriaashiqui Fragmanı:

Gizem Dolu Bir Hikayenin Peşinde: İntikam İsteyen Esrarengiz Adam #kısa #türkçe , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
İntikam İsteyen Esrarengiz Adam #shorts #karasevdam #meriaashiqui

kara sevdam hint dizisi,kara sevdam yeni hint dizisi,kara sevdam dizisi,kara sevdam kanal 7,kara sevdam tanıtım,kanal 7 dizileri,hint dizileri,kara sevdam meri aashiqui tum se hi,meri aashiqui tum se hi 159. bölüm türkçe altyazılı izle,meri aashiqui tum se hi türkçe dublaj,meri aashiqui tum se hint dizisi,yeni hint dizileri,shorts,kara sevdam shorts,meri aashiqui shorts,kara sevdam 159,İntikam İsteyen Esrarengiz Adam

İntikam İsteyen Esrarengiz Adam #shorts #karasevdam #meriaashiqui içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın