Güzel Günler in 23. Bölümüne Hazır mısınız? İşte Ön İzleme! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Güzel Günler: Yeni Bölüm İncelemesi

Güzel Günler, Türkiye’nin sevilen dizilerinden biri olarak izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Osman Taşçı’nın yaptığı dizi, her pazar saat 20.00’de Show TV’de yayınlanıyor.

Dizinin senaryosu Selin Tunç tarafından kaleme alınırken, müziklerini Gürsel Çelik ve Aslı Demirer hazırlıyor. İdari yapımcılığını ise Güzide Balcı üstleniyor.

Güzel Günler’in oyuncu kadrosunda ise Binnur Kaya (Kıymet), Ecem Erkek (Füsun), Leyla Tanlar (Selma), Zeynep Çamcı (Altan), Olgun Toker (Atakan), Burak Dakak (Mihran), Yıldıray Şahinler (Hakim), Seray Gözler (Saliha), Orkuncan İzan (Feyyaz), Duygu Köse (Leylim), Oya İloğulları (Alya), Dora Dalgıç (Ayşim), Enginay Gültekin (Dilşat) ve Edip Saner (Çetin) gibi başarılı isimler yer alıyor.

23. bölüm fragmanı, dizinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti. Fragmanda, Mihran’ın Altan’a olan aşkı ve Alkan’ın Selma’ya olan ilgisi öne çıkıyor. Ayrıca, Kıymet ile Hakim arasındaki gerilim de artarak devam ediyor.

Güzel Günler, sıcak hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beğenisini kazanıyor. Dizinin YouTube kanalına abone olarak, yeni bölümlerden ve fragmanlardan haberdar olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Güzel Günler’in yapımcısı kimdir?
Güzel Günler’in yapımcılığını TMC Film üstleniyor.

Dizinin yönetmeni kimdir?
Güzel Günler’in yönetmenliğini Osman Taşçı yapıyor.

Dizinin senaristi kimdir?
Güzel Günler’in senaryosunu Selin Tunç kaleme alıyor.

Hangi kanalda yayınlanıyor?
Güzel Günler, Show TV’de her pazar saat 20.00’de yayınlanıyor.

Hangi oyuncular dizide yer alıyor?
Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Yıldıray Şahinler, Seray Gözler, Orkuncan İzan, Duygu Köse, Oya İloğulları, Dora Dalgıç, Enginay Gültekin ve Edip Saner gibi başarılı oyuncular Güzel Günler’in kadrosunda yer alıyor.

Güzel Günler in 23. Bölümüne Hazır mısınız? İşte Ön İzleme! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Güzel Günler | 23. Bölüm Ön İzleme @guzelgunlerdizi Fragmanı:

Güzel Günler in 23. Bölümüne Hazır mısınız? İşte Ön İzleme! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Güzel Günler | 23. Bölüm Ön İzleme @guzelgunlerdizi

[ad_2]

show tv,güzel günler,güzel günler dizisi,show tv güzel günler,binnur kaya,ecem erkek,leyla tanlar,zeynep çamcı,olgun toker,burak dakak,oya iloğulları,orkuncan izan,duygu köse,yıldıray şahinler,seray gözler,TMC,güzel günler 1. bölüm,güzel günler izle,guzel gunler 1 bolum,güzel günler son bölüm izle,güzel günler 23. bölüm,güzel günler 23,güzel günler fragman

Güzel Günler | 23. Bölüm Ön İzleme @guzelgunlerdizi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın